"SK Nemenčinė" eksperimentavo, jaunimas triumfavo

Pirmadienio vakarą (03 09) finišavo Plasta-Sostinės B lygos reguliariojo sezono kovos. Nors savo aikštėje žaidusios "SK Nemenčinės" (4-12) ir "Š.Marčiulionio KA-Himėja-Caparol" (2-14) komandos tarpusavio akistata jokios įtakos turnyrinei lentelei neturėjo, tačiau čia netrūko nei kovos, nei intrigos, o pergalę šventė pakiliai pasirodymą čempionate baigęs "marčiulioniukų" jaunimas.

Svečiai smagia nata pradėjo rungtynes ir antrojo kėlinuko pradžioje susikrovė triuškinamą penkiolikos taškų persvarą (31:16). Visgi toks varžovų akibrokštas nė kiek neišbalansavo gausiai sirgalių palaikomų aikštės šeimininkų. Anaiptol, pagyvinę savo žaidimą bei akivaizdžiai pagerinę gynybą "SK Nemenčinės" krepšininkai ėmė pamažu artėti mprie jaunimo, o trečiojo ketvirčio viduryje galiausiai išsiveržė į priekį (48:47).

Rungtynių svarstyklmės išsilyginus aikštėje užvirė tikras mūšis ir iki pat pagrindinio laiko pabaigos kova vyko taškas į tašką. Likus žaidsti kiek mažiau nei dvi minutes "SK Nemenčinės" ekipa dar buvo priekyje (72:71), tačiau per likusį laiką taškų nepelnė, o dviem rezultatyviom atakom atsakę "marčiulioniukai" išsiveržė į priekį ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė dramatišką pergalę. Galutinis rezultatas - 75:72 svečių ekipos naudai.

"SK Nemenčinės" komandos vadovas Justinas Plytnykas išliko gero nuotaikos: "Vakar labai smagios rungtynės gavos, abiem komandoms jos buvo nieko nelemiančios, tad žaidėm savo malonumui, daug eksperimentavome ir leidome pasireikšti mažiau žaidybinio laiko gaunantiems krepšininkams. Susitikimo pabaigoje tiesiog jiems labiau Fortūna nusišypsojo. Apskritai, šiame sezone daug dvikovų taip pralaimėjom, bet iš esmės  - sezonu esu patenkintas. Dabar reikia atsipūsti ir gal Pavasario turnyre kokiame sudalyvauti".

"Š.Marčiulionio KA-Himėja-Caparol": Vilius Žukas 28, Mykolas Radionovas 17, Benas Lukoševičius 13.

"SK Nemenčinė": Rimvydas Stankevičius 18, Marius Galvanauskas ir Julius Plytnykas po 13.