"Tikroji sauga" nepaliko vilčių "Bravarijai"

B lygos atkrintamosiose varžybose jau startavo visos ketvirtfinalio poros. Antradienį (04 09) į rungtynių maratoną įsitraukė "Tikroji sauga-Mb legal" ir "Bravaria". Kaip ir kitose porose, šioje staigmenos išvengta. Poros favoritais laikyti "saugumiečiai" be vargo rezultatu 65:44 sudorojo varžovus ir žingsniu priartėjo prie stipriausiųjų ketverto.

Iš finalo - į ketvirtfinalį

Nors pirmą ketvirtfinalio mačą išvykoje "bravarai" pradėjo užtikrintai ir žadėjo rimtą kovą aikštės šeimininkams, tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, pirmasis kėlinys "Saugai" tebuvo apšilimas. Antrajame ketvirtyje šeimininkų gretas papildė po "Baltman" taurės finalo atskubėjęs Tomas Šunskis, o šeimininkai surakino varžovus savo gynybos gniaužtuose ir per 10 minučių leido įmesti vos 4 taškus.

Po ilgosios pertraukos "Bravarijai" ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, tad šeimininkų persvara netrukus priartėjo prie 20 taškų. Lemiamo ketvirčio metu svečiai desperatiškai mėgino pakeisti mačo eigą. Jiems, tiesa, buvo pasisekę aptirpdyti deficitą iki 10 taškų, tačiau aibė netaiklių metimų didesnės intrigos atkurti neleido.

"Rungtynes pradėjom apsnūdę, bet antram kėlinyje įjungėm aukštesnę pavarą ir perėmėm mačo eigą į savo rankas. Vėliau persvara išaugo į dviženklę, kurią išlaikėm iki pabaigos", - nekalbus šįkart buvo "Tikrosios saugos-Mb legal" vadovas Mindaugas Badaras.

Nebuvo kuo keisti

Tuo tarpu "Bravarios" vadas Lukas Vilkončius pagrindine pralaimėjimo priežastimi įvardijo nepilną sudėtį: "Laikinai netekome dviejų startinio penketo žaidėjų, kas iš dalies ir lėmė priešininkų pergalę. Kai kurių pozicijų žaidėjų tiesiog nebuvo kuo keisti. Negana to, labai prastai pataikėme ir gynėmės. Nuo antro kėlinio visas sąlygas diktavo priešininkai - geriau gynėsi, labiau stengėsi. Bandysim atsigriebti namų salėje".

Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė Dainius Kinderevičius - 15. Mindaugas Badaras pridėjo 13, Vidas Niparavičius - 12 taškų.

"Bravarios" gretose pasižymėjo Modestas Ulevičius, pelnęs 10 taškų. Simonas Sunkurys ir Egidijus Šlaustas surinko po 7.