Galingas šešetas „VU Fizikų“ pergalių eliksyrą ištuštino

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C pirmenybėse po dvejų metų pertraukos ginklus surėmė „2Gen-Kaefer“ ir „VU Fizikų“ komandos.

A grupėje šįkart „2Gen-Kaefer“ (3/2) ir vėl įrodė pranašumą bei namie iškovojo pergalę 84:67 (25:11, 17:19, 16:17, 26:20), taip įrodydama, kad „VU Fizikų“ (3/1) pergalių eliksyrui gali ateiti pabaiga.

Šeimininkai nuo pat pirmos mačo minutės diktavo savo sąlygas bei pabėgo nuo varžovų. Viena gera atkarpėlė, kita – skirtumas tapo triuškinantis.

Įdomu tai, kad „2Gen-Kaefer“ demonstravo neišsenkančias jėgas – rungtyniavo vos šešiese, o vėliau ir neteko Roko Mažeikos. Nepaisant to, visos atiduotos jėgos užtikrino pergalę.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Edvinas Šaltenis, 20 – Gytis Steckis, 14 – Simonas Mažionis (20 atk. kam., 33 n.b.), 12 – Gediminas Latvis (10 atk. kam.), 11 – Valentinas Givėliušas.

„VU Fizikams“ 22 taškus pridėjo Lukas Osipovičius, 21 – Jonas Nekrasovas, 6 – Lukas Balčaitis, po 5 – Simonas Šeškas ir Justinas Baronas.

Rokas Mažeika, nepaisant pergalės, pripažino, kad jo netenkina tai, kad komandos draugai taip vangiai renkasi į rungtynes.

„Jau keli mačai iš eilės tas pats. Išgelbėjo tik tai, kad varžovai buvo ganėtinai nenusiteikę, tas leido mums pasidaryti lengvų taškų. Padėjo, galbūt, ir tai, kad tikrai gerai pataikėme, o Edvinas Šaltenis žvėriškai dominavo vienas prieš vieną.

Šiaip ar taip, daugiau šešiese žaisti nenoriu ir, tikiuosi, kad vyrai susiims tuo klausimu bei paplanuos laiką“, – sakė jis.