Intriguojančioje akistatoje „Vilkai“ iškovojo eilinę pergalę

GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL) įvyko daug žadėjusi ir intriguojanti vilkų akistata – „Vilkai“ (10/0) prieš „Vilką“ (3/6).

Vis tik „Vilkai“ liko nenugalimi ir varžovus nugalėjo 80:59 (31:25, 21:13, 9:9, 19:12).

Tiksliau, ne nugalėjo, o sutriuškino, nes „Vilkai“ dominavo visą antrą rungtynių dalį.

Ryškiausiai principinėje kovoje atrodė Simas Žičkus (17 tšk.), Saulius Žurauskis (14 tšk.), Karolis Bagdonas (14 tšk.) ir Deividas Dimbelis (12 tšk.). „Vilkų“ gretose puikia kova dėl kamuolių išsiskyrė Paulius Kavaliauskas (16 atk. kam.) ir Donaldas Kručas (10 atk. kam.).

„Vilko“ komandoje 16 taškų surinko Elonas Pokanevič, 14 – Aistis Sandaras, 10 – Karolis Jonušas. Rokas Gasparaitis buvo arti trigubo dublio (8 tšk., 13 atk. kam., 10 išpr. praž.).

D grupėje „Vilkai“ jau baigė etapą ir jau senokai žinojo, kad užims pirmąją vietą.

„Vilkų“ atstovas Mikas Smeigė jaunesnysis sakė, kad pergalę paskiria ypatingam žmogui.

„Benamis „Vilkas“(neturintis savo salės) jau antrą kartą atvyko į tikrąją „Vilkų“ irštvą ir labai norėjo būti nemandagus šeimininkų atžvilgiu nuskriaudžiant juos bei turėjo tikslų pakovoti dėl geresnės vietos grupėje prieš atkrintamąsias. Deja deja... „Vilkai“ klubo skautai eilinį kartą atliko savo darbą be priekaištų ir arenos šeimininkai buvo pilnai tam pasiruošę. O kadangi turėjo ir savo rungtynių planą, kurį pavyko pilnai realizuoti nuo antro kėlinuko – šiose rungtynėse siurprizų nebuvo.

Varžovus pirmame kėlinuke dar šiek tiek tempė sudėtingi lyderio metimai, tačiau fizinėms galioms senkant – stebuklai baigėsi ir įsivyravo „Vilkai“ nustatyta tvarka. Ačiū varžovams, kad jie stengėsi kovoti ir šeimininkai galėjo šlifuoti daugelį savo žaidimo detalių. To labai prireiks atkrintamosiose.

O šią pergalę „Vilkai“ nori paskirti savo fanų klubo garbės Prezidentui, gerb. Vytautui jo 75-ojo jubiliejaus proga. Gerb. Vytautai, spaudžiam Jums dešinę ir laukiam Jūsų tribūnose kai tik leis sveikatėlė! Vilkai-drasko!“, – kalbėjo jis.

Dar vienas

A grupėje „Kuršėnai“ (1/8) patyrė dar vieną nesėkmę ir namie 72:75 (22:11, 14:24, 17:19, 19:21) turėjo pripažinti „Lynx“ (4/4) pranašumą.

Ambicingai šį sezoną C lygoje atrodę „Kuršėnai“, deja, paskutinės vietos grupėje neatsikratys.

Kuršėniškiai rungtynes lyg pradėjo gerai ir įgavo dviženklį pranašumą, bet vėliau tris kėlinius rezultatas svyravo nerealiais greičiais.

Dar likus minutei „Kuršėnai“ pirmavo 72:71, bet baudas sumetė Dovydas Balčiūnas – keturios iš eilės jos kone įtvirtino pergalę, nes Stasio Kardašiaus tritaškis tikslo nebepasiekė.

„Lynx“ pergalei pakako vos 2 tolimų metimų (iš 17).

Prie pergalės 20 taškų pridėjo Dovydas Balčiūnas, 18 – Marius Kupetys, 14 – Martynas Rimkus (12 atk. kam.), 10 – Vytautas Peisokas.

„Kuršėnams“ 23 taškus pelnė Gražvydas Mockus (9 atk. kam.), 12 – Aidas Norvaišas, 11 – Edvinas Sparvelis.

Simbolinė

G grupėje „Hanse Trailer“ (2/8) iškovojo bent simboliškai nuotaiką pakėlusią pergalę šio etapo finiše bei namuose 77:59 (14:21, 25:9, 22:7, 16:22) nugalėjo „ACO.LT“ (3/7).

„Hanse Trailer“ labai padėjo 14 tolimų metimų, geresnė kova dėl kamuolių ir mažiau klaidų – tai leido laimėti užtikrintai.

„Hanse Trailer“ 27 taškus pelnė Almantas Bielevičius, po 12 – Aurelijus Zinkevičius ir Donatas Krasickas. „ACO.LT“ 20 taškų pridėjo Lukas Jagminas (11 atk. kam.), 12 – Tadas Kiallo.