Įspūdingas "Hanse Trailer" revanšas ir lengvos favoritų pergalės (papildyta)

Trečiadienio vakarą įvyko trejos Plasta-Sostinės C lygos rungtynės, kuriose buvo užfiksuotas vienas netikėtas rezultatas. Savo aikštėje žaidusi "Hanse Trailer" ekipa palaužė "ACO.LT" kolektyvą bei revanšavosi už triuškinamą nesėkmę pirmojo rato akistatoje.

Per visą SKL organizuojamų turnyro istoriją "Hanse Trailer" (3-3) su "ACO.LT" (4-2) ekipa buvo žaidusi penkis kartus ir šventė dvi pergales. Tačiau intrigos debesis sklaidė pirmojo rato akistata, kurią "vežėjai" buvo pralaimėję net 50:67.

Visgi panašu, jog per kelis mėnesius "Hanse Trailer" vyrai padarė rimtas išvadas. Savo aikštėje žaidusi "vežėjų" komanda dar pirmajame kėlinuke perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir sulig kiekviena minute didino savo persvarą, kuri trečiojo kėlinuko pabaigoje pasiekė triuškinamą 14 taškų ribą (49:35).

Nors svečiai sugebėjo pakovoti dėl garbės bei likus žaisti pusantros minutės ėmė alsuoti varžovams į nugaras (54:57), tačiau "Hanse Trailer" vyrai daugiau taškų pelnyti varžovams nebeleido, o patys pridėję du taškus pagrindinio laiko pabaigoje šventė pergalę rezultatu 59:54.

"ACO.LT" atstovas spaudai Marius Vaglis pasibaigus dvikovai nedaugžodžiavo: "Pikta buvo iš karto po susitikimo, kad nesusirinkom ir to pasekoje pralaimėjome rungtynes. Aišku gausesnis mūsų būrys būtų pagelbėjęs, bet taip metant tritaškius - laimėt sudėtinga. Pertraukos tarp akistatų mums ne į naudą. Dabar tikimės atsigriebti kitą savaitę."

"Hanse Trailer": Aurelijus Zinkevičius 15, Almantas Bielevičius 14, Tadas Matiliūnas 13.

"ACO.LT": Tadas Kiallo (6/7 dvit.) 18, Ramūnas Bagdonas 13.

Kitose dvejose akistatose buvo kur kas ramiau. Svečiuose žaidusi "Society" (4-1) ekipa antrą kartą šiame sezone rezultatu 90:54 palaužė "SKM-99-1" (0-5) jaunimą bei įsitvirtino antroje I grupės vietoje.

Sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes rezultatas dar buvo lygus (9:9), visgi netrukus svečiai pelnė net 13 taškų be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą (22:9).

Tiesa, jaunimui dar buvo kiek pavykę pristabdyti beįsibėgėjantį varžovų traukinį, tačiau "Society" vyrai trečiojo kėlinuko pradžioje pasiuntė SKM auklėtinius į dar vieną nokdauną (16:0), po kurio viskas visiems tapo aišku (57:29).

Per likusį rungtynių laiką abi ekipos tiesiog sutvarkė formalumus, o pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui svečiai šventė dar vieną lengvą pergalę.

"Society": Jonas Kupinas 23, Karolis Žižys 20, Jonas Salietis 14.

"SKM-99-1": Gediminas Mušeikis 20, Rytis Žarkauskas 9.

Sėkmingai pirmojo rato kovas baigė biržiečius vienijantis "Širvėnos" (3-2) klubas, kuris savo aikštėje nepasigailėjo "Capital City" (0-5) atstovų.

Nors aikštės šeimininkai iškart perėmė rungtynių vairą į savo rankas, tačiau pusę rungtynių jautė varžovų alsavimą į nugaras. Maža to, antrojo kėlinuko pabaigoje po sėkmingai sužaistos atkarpos "Capital City" ekipa sugebėjo išsiveržti į priekį (33:30).

Vis tik šaltas dušas greit išbudino "Širvėnos" vyrus, kurie perrikiavo savo gretas gynyboje, laimėjo "sausą" atkarpą rezultatu 16:0 ir trečiojo ketvirčio pradžioje jau buvo priekyje (46:33).

Įgiję pasitikėjimo savo jėgomis biržiečiai jau nebesidairė atgal ir sulig kiekviena minute vis labiau tolo nuo jėgų stygių jautusių bei tuščiais šoviniais šaudžiusių svečių krepšininkų, o nuaidėjus finalinei sirenai šventė triuškinamą pergalę rezultatu 86:51.

"Širvėna": Giedrius Kulbis (7 rez.perd.) 20, Marijus Lapėnas 16, Tomas Markevičius 12.

"Capital City": Šarūnas Bučinskas 13, Augustas Zakarevičius 12.