Keistas jausmas po pergalės: „Vilkai“ pergalingai pradėjo C lygos atkrintamąsias

Kol kai kurios GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) komandos dar baigia antrąjį etapą, kitos jau pradeda atkrintamąsias.

Štai pirmąjį šešioliktfinalio serijos mačą sužaidė „Vilkai“ ir „Visi kartu-2“ ir čia pirmąją pergalę įsirašė „Vilkai“ – be didelių siurprizų jie namuose 100:66 (25:26, 23:8, 23:13, 29:19) nušlavė varžovus.

Serijoje iki dviejų pergalių jie dabar pirmauja 1:0.

Visi jau puikiai žino, kokie tie vilkai yra šį sezoną – tiesiog nenugalimi ir užsiauginę sparnus. Ar yra koks mitinis gyvūnas vilkas su sparnais? Gal ir ne, tačiau „Vilkai“ savo gretose tokių turi gausybę.

Prieš jaunuosius „Visi kartu-2“ „Vilkai“ visiškai dominavo ir rodė savo jėgą. Erzino erzino juos, puikiu žaidimu tik tolo ir šansų jaunimui nepaliko. Visiškai. Be prošvaisčių.

Prie pergalės labiausiai prisidėjo ir „Vilkų“ vadu buvo Saulius Žurauskis, įmetęs 35 taškus, 15 pridėjo Darius Jovaiša, 12 – Karolis Bagdonas, 10 – Donaldas Kručas (11 atk. kam.).

„Visi kartu-2“ 14 taškų pridėjo Pijus Navardauskas (11 atk. kam.), 12 – Tomas Kokanauskas ir Ladas Bitė, 11 – Martynas Sabaliauskas.

„Vilkų“ atstovas Mikas Smeigė jaunesnysis po rungtynių buvo dvejopų nuotaikų.

„Vilkai“ iškovojo pirmą pergalę atkrintamose varžybose, puikiai žaidė, įvykdė žaidybinį planą, įmetė 100, praleido tik 66 taškus, žaidė visi 12 žaidėjų... Kaip ir turėtų visi džiūgauti ir ploti katučių. Deja, kažkodėl nėra itin linksma.  Juk nugalėta sava komanda.

Kažkoks labai keistas jausmas tvyrojo komandoje po šių rungtyniųų: toks vaizdas, kad pats save apvogei. Gaila, kad taip susiklostė poros, labai gaila. Laukia antros rungtynės. Aišku, kad jos nebus lengvos, varžovai tikrai paruoš „Vilkams“ vilkduobių, bet ir „Vilkai“ bus pasiruošę kovoti dėl antros pergalės. Kito kelio tiesiog nėra... Vilkai-drasko!“, – sake jis.

Devintoji

Na, o grupių etape „Kuršėnai“ (1/9) vėl klupo ir namuose 73:93 (15:19, 12:22, 16:35, 30:17) neatsilaikė prieš „Gealan“ (7/3).

Jau aišku, kad šešioliktfinalyje paskutinę grupės vietą užėmę „Kuršėnai“ susitiks su „TDSfinance.lt“, o antri likę „Gealan“ varžovų dar laukia.

„Gealan“ iš tiesų neturėjo jokio vargo su „Kuršėnais“, kuriuos triuškino nuo antrojo kėlinio. Vienu metu komandas skyrė jau gerokai daugiau nei 30 taškų, bet skirtumą sušvelninti iki bent padoresnio pavyko.

„Gealan“ 28 taškus pridėjo Dainius Novickas (28 tšk., 13 atk. kam., 7 išpr. praž.), 22 – Mantas Vanagas (20 atk. kam., 7 išpr. praž.), 17 – Valerijus Stefanovič, 12 – Martynas Šileikis.

„Kuršėnams“ 17 taškų surinko Edvinas Sparvelis, 13 – Domas Simonovičius, 10 – Martynas Keras.

„Kuršėnų“ prezidentas Darius Eberson pripažino, kad rungtynės nebuvo įdomios nei jo, nei varžovų komandai.

„Panašu, kad nieko nelemiančios paskutinės sezono rungtynės nebuvo įdomios nei vienai, nei kitai ekipai, tik skirtumas tas, kad varžovai visgi į startą sugebėjo surinkt geriausius krepšininkus, kuriems mūsų rezervas neprilygo. Nors žaidėme apylygiai, bet varžovai itin gerai pataikė iš vidutinio ir tolimo nuotolio, tad skirtumas didelis.

Tiesa, kai skirtumas pasiekė 36 taškus, komanda kiek pyktelėjo, ir išnaudojo šitą pyktį rezultato sumažinimui kone perpus. Kas ten žino, jei būtų taip akys degę visas rungtynes, galbūt būtume pakovoję ir dėl pergalės, manau, kad tikrai tą galėjome padaryti. Bet kokiu atveju, rungtynės nelėmė nieko, tad laikas galvoti apie atkrintamas, kur tikiuosi, būsime labai alkani krepšinio ir žaisim kaip 2017-ųjų komanda, ne 2018-ųjų“, – sakė jis.

Sužinojo varžovus

Na, o D grupėj „Vaikinai“ (6/2) papildė pergalių sąskaitą ir svečiuose 87:82 (18:12, 24:14, 20:18, 13:31, 12:7) po pratęsimo palaužė „Teltoniką“ (4/6).

„Vaikinai“ atrodė puikiai iki ketvirtojo kėlinio vidurio. Kas nutiko tada? Visas 20 taškų pranašumas ištirpo vos per kelias minutes. Nerealiai sužaistas ketvirtas kėlinys leido „Teltonikai“ leido priartėti jau 73:74, o Antano Šegždos baudų metimai persvėrė rezultatą – 75:74. Erlandas Balukonis išlygino rezultatą, galėjo ir persverti jį, bet antras baudos metimas skriejo pro šalį.

Per pratęsimą „Vaikinai“ atitrūko 84:77 po Mindaugo Kraujalio tritaškio, o „Teltonika“ rimčiau nebepasipriešino.

„Vaikinams“ 23 taškus pelnė Mindaugas Kraujalis, 14 – Erlandas Balukonis (8 atk. kam.), po 13 – Julius Didžgalvis (12 atk. kam.) ir Marius Karvelis, 12 – Andrius Kolesnikovas (15 atk. kam.).

„Teltonikai“ 27 taškus pridėjo Antanas Šegžda (9 atk. kam.), 15 – Simonas Rambynas (9 atk. kam.), 16 – Agnius Savičiūnas, 12 – Lukas Černiauskas.

„Teltonika“ kitame etape susitiks su „Danske Bank“, o „Vaikinai“ – su „Lietuvos rytu“.

Mykolas Mankevičius iš „Teltonikos“ savo komandos žaidėjus išradingai palygino su eglutės spygliais.

„Šiai dienai turime daugiau iškritusių žaidėjų nei eglutės pameta spyglių po trijų karalių.. Todėl įtemptose rungtynėse daugiausiai jėgų turi mūsų sirgalės. Ačiū už tokį palaikymą!

Džiaugiuosi, kad antras etapas baigėsi ir tikiuosi turėsim laiko išsigydyti traumeles bei pasiruošti atkrintamosios“, – sakė jis.