C lygos šešioliktfinalyje lieka 11 klaustukų

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate „Taurus“ (10/0) pergalingai baigė etapą ir A grupės mače svečiuose 75:59 (15:10, 25:17, 18:14, 17:18) nugalėjo „Lynx“ (4/5).

„Taurus“ jau yra užsigarantavusi pirmą poziciją, o „Lynx“ sieks išlaikyti trečiąją.

„Taurus“ komanda dar antrame kėlinyje susikrovė gana saugų daugiau nei 20 taškų pranašumą ir tai kone nulėmė mačo baigtį. Daugiau „Lynx“ nebeatsitiesė.  Ji pataikė vos 2 tolimus metimus iš 17.

„Taurus“ 19 taškų pridėjo Justas Aršauskas, 16 – Julius Pinkevičius, 12 – Ignas Kurklietis, 10 – Vidmantas Skapas.

„Lynx“ 12 taškų surinko Martynas Rimkus, po 10 – Rokas Rolis ir Viktoras Šukys (10 atk. kam.).

Dar vienas puikus M.Markevičiaus pasirodymas

B grupėje etapą pralaimėjimu baigė ir ketvirtoje vietoje liko „Oaks-2-Tirola“ (4/6), kuri išvykoje 65:90 (16:19, 20:20, 10:25, 19:26) neatsilaikė prieš „Aktyvią veiklą“ (6/3).

Jei ši laimės paskutinį etapo mačą, paliks į antrąją poziciją ir aplenks ten esančią „TDSfinance.lt“ (7/3).

„Oaks-2-Tirolos“ taiklumas labai šlubavo, trūko ir agresijos kovoje po krepšiais, tad apie pergalę ji negalėjo pagalvoti.

„Aktyviai veiklai“ net 44 taškus pridėjo Mindaugas Markevičius, trigubas dublis priklausė Povilui Kaminskui (16 tšk., 16 atk. kam., 10 rez. perd.). Įspūdingas tandemas!

„Oaks-2-Tirolai“ 21 tašką pelnė Juozas Rimavičius, po 13 – Jonas Rimavičius (14 atk. kam.), Giedrius Papėčenka ir Simonas Krasauskas.

Penkių nepakako

E grupėje „Irsana“ (9/3) sužaidė paskutines rungtynes ir jose net 110:74 nepasigailėjo „Šviesos (6/6).

Čia jau viską pasako rezultatas – vos penkis žaidėjus turėjusi „Šviesa“ prošvaisčių neturėjo.

„Irsanai“ 28 taškus pelnė Eimantas Leipus (11 atk. kam.), 23 – Andrejus Kovalevskij (20 atk. kam.), 15 – Antanas Kručkauskas, 14 – Artūras Bajevas (13 rez. perd.).

„Šviesai“ 34 taškus surinko Tomas Urbanavičius, 16 – Jevgenijus Volkov, 13 – Jonas Petrauskas.

„Irsanai“ reikia, kad JBR pralaimėtų paskutinį etapo mačą prieš „Širvėną“ arba „Santa.lt“ nusileistų „Ardui“.

Geromis nuotaikomis

„Lietuvos rytas“ (8/2) geromis nuotaikomis pasitiks kitą etapą, nes 77:73 (15:14, 19:13, 23:28, 20:18) palaužė „SKM-99-1“ (4/6).

Šioje H grupėje jau sužaistos visos rungtynės ir pirmasis dvejetas jau buvo aiškus prieš šį susitikimą.

Kova su SKM jaunuoliais buvo labai intriguojanti, nes jaunimas neleido dominuoti labiau patyrusiems kolegoms. Viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje, dar likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (66:66), bet puikiai baigtas kėlinys leido laimėti „Lietuvos rytui“.

„Lietuvos ryte“ labiausiai išsiskyrė 17 taškų pelnęs Nerijus Urbelionis, 16 pridėjo Ovidijus Trukšinas (9 atk. kam.), 12 – Vaidas Baumila, 11 – Neilas Zagorskis (9 atk. kam.).

„SKM-99-1“ 29 taškus surinko Erikas Kulikovskis, 12 – Žygimantas Sideravičius (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

Paaiškėjo dar kelios šešioliktfinalio poros: „Oaks-2-Tirola“ prieš „Kiementą“, „TDSfinance.lt“ prieš „Kuršėnus“, „Vilkai“ prieš „Visi kartu-2“. Jau anksčiau žinojome, kad kitame etape susirems „Magnum-Dussmann-2“ ir „Agmeka“ bei „Lentvaris“ su „Geležiniu vilku“.