Negausiai susirinkusi "SK Ferimstos" ekipa išvargo kelialapį į ketvirtfinalį

Pirmadienio vakare buvo sužaistas vienintelis C lygos aštuntfinalio susitikimas. Nors "SK Ferimstos" ekipa ir sužaidė pačias blogiausias sezono rungtynes, bet tai nesutrukdė iškovoti pergalės prieš "Grigiškių SK" komandą ir laimėjus aštuntfinalio seriją rezultatu 2-0, žengti tarp aštuonių stipriausių C lygos komandų.

Prireikė pratęsimo

"SK Ferimstos" ir "Grigiškių SK" komandų antroje aštuntfinalio tarpusavio akistatoje į kovą stojo negausios pajėgos, nes savo aikštėje žaidę grigiškiečiai į rungtynes delegavo vos šešis žaidėjus, tuo tarpu "ferimstiečių" atvyko vienu daugiau. Tačiau to pakako, kad užsimegztų intriga. Keturiasdešimt minučių abi komandos žengė viena šalia kitos ir tik per papildomas penkias minutes vicečempionai "SK Ferimstos" krepšininkai sugebėjo atitrūkti nuo varžovų ir galiausiai šventė sunkią pergalę rezultatu 69:58.  Pirmosios dešimt minučių vyko taškas į tašką ir po pirmojo kėlinuko minimalia persvara pirmavo šeimininkai 14:13. Antrajame kėlinuke kiek tiksliau žaidė vicečempionai ir jie dvikovos pusiaukelėje susikrovė penkių taškų persvarą 30:25.

Po didžiosios pertraukos svečiai išlaikė persvarą savo rankose ir prieš lemiamą kėlinuką buvo priekyje 49:43. Visgi dvikovos pabaigoje grigiškiečiams pavyko pasivyti varžovus ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Lūžis dvikovoje įvyko tuomet, kai pratęsime šeimininkai aikštelėje liko keturiese ir savo žaidimą žaisti pradėję "ferimstiečiai" atitrūko nuo varžovų ir iškovoję pergalę, laimėjo aštuntfinalio seriją rezultatu 2-0 ir pateko tarp aštuonių stipriausių C lygos komandų.

"SK Ferimstos" komandos vadovas Stasys Kurminas po rungtynių teigė: "Labai tragiškai sužaidėm šias rungtynes. Tai turbūt buvo pačios blogiausios ne tik šio sezono bet ir klubo istorijoje sužaistos rungtynės. Nors pas mus nebuvo centrų, bet ir jie jau buvo susitaikę su pralaimėjimu, tai jų gretose irgi nedalyvavo pagrindiniai aukštaūgiai. Sunkiai laimėjom šias rungtynes, nors turėjom persvarą, atrodo ir pasigynėm, bet varžovai sugebėdavo priartėti, o rungtynių pabaigoje ir išplėšti pratęsimą. Visgi pratęsime pradėjo kristi metimai, jie liko keturiese ir laimėjom dvikovą. Dabar laukiam kitų varžovų ir tikimės žengti toliau",- komentarą baigė S. Kurminas

"SK Ferimstos" komandą į priekį vedė Liudvikas Rukšėnas pelnęs 20 taškų, Edvinas Justa surinko 14 taškų.

"Grigiškių SK" ekipoje išsiskyrė Tomas Kiršys ir Martynas Trukšinas pelnę po 17 taškų.