„Vilkas“ ir „Aktyvi veikla“ žengė į aštuntfinalį

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate paaiškėjo dar dvi aštuntfinalio dalyvės.

Pirma jų „Aktyvi veikla“, kuri 71:62 (21:10, 13:18, 15:18, 22:16) palaužė „Gulbinus“ ir seriją laimėjo 2:0.

„Aktyvi veikla“ visų rungtynių metu atrodė stabiliai gerai ir „Gulbinams“ suteikdavo tik nedidelius šansus priartėti.

Vienas tokių buvo dar ketvirtame kėlinyje, kuomet skirtumas mažėjo iki 8 taškų (51:59), vėliau – iki 6 (61:55), tačiau čia savo darbo ėmėsi Mindaugas Markevičius ir Povilas Kaminskas.

„Aktyviai veikla“ net 37 taškus pelnė M.Markevčius, 10 – P.Kaminskas (11 atk. kam.), 8 – Paulius Masvytis, 7 – Kęstutis Vanagas.

„Gulbinams“ 16 taškų pridėjo Aurimas Vaičelėnas (10 atk. kam.), 12 – Algirdas Plikusas, 9 – Vaidotas Bagdonas (13 atk. kam.), 8 – Mantas Verbus.

„Aktyvios veiklos“ atstovas Žilvaras Zinkevičius pasakojo apie lyderių stabdymus.

Džiaugiamės  pergale ir  patekimu į kitą etapą. Manau, kad pagrindinė pergalių priežastis buvo ta, kad analizavome varžovus ir žinojome ką daryti. Jų lyderiui Garšvai skyrėme ypatingą dėmesį ir to rezultatas mažiausiai per sezoną pelnytų taškų – atitinkamai tik 9 ir 5.  Džiugina ir geresnė kova dėl atšokusių kamuolių, bet turime dar daug dirbti šiuo klausimu.

Dabar laukiame šiandienos dvikovos tarp „Lynx“ ir KSP baigties, kad žinotume su kuo kovosime kitame etape. KSP ekipą žinome, nes teko su jais žaisti vienoje grupėje, o „Lynx“, aišku, yra kietas riešutėlis, nes neveltui ir finalininkais viso turnyro tapo, bet kuriuo atveju būsime pasiruošę maksimaliai ir kovosime tik dėl pergalių“, – žadėjo jis.

Tuo tarpu minėtas Jonas Garšva linkėjo varžovams sėkmės kitame etape.

„Ir pirmas, ir antras rungtynes pralaimėjome labai nedideliu skirtumu, tai negalėčiau pasakyti, kad neturėjome šanso laimėti. Manau, komandos tikrai buvo apyligės šioje serijoje. Mums niekaip nepavyko bent jau pristabdyti jų lyderio, stipriai nepataikėme, su tokiu pataikymo procentu visada sunku laimėti mačą. Gaila, bet tenka atostogas pradėti greičiau, nei norėtųsi.

Norėčiau padėkoti visiems savo vyrams, kurie buvo ir padėjo kovoti dėl pergalių šį sezoną. Labai džiaugiuosi, kad mes vis dar susirenkam kaip komanda ir mus nėra taip lengva nugalėti.

O „Aktyviai veiklai“ linkiu gero kelio iki finalo“, – šyptelėjo jis.

Laukia aštuntfinalio

Kiek sudėtingesnė ir ilgesnė buvo „Vilko“ serija, bet galiausiai jis nugalėjo „Penktuką“ 2:1 – 61:53 (8:17, 18:12, 23:10, 12:14).

„Vilkas“ čia savo pranšumą įrodė paskutinio kėlinio metu, bet ir ten turėjo pakovoti dantimis ir nagais. Kėliniui įpusėjus „Penktukas“ sugebėjo spurto dėka persverti rezultatą (50:49), tačiau lygiai tokiu pat spurtu atsakė ir „Vilkas“, nebepasigailėjęs svečių – 61:50.

„Penktukas“ iš visų distancijų metė kone identišku taiklumu – 33–34 proc.

„Vilkui“ 17 taškų surinko Elonas Pokanevič, 16 – Aistis Sandaras, 11 – Rokas Gasparaitis (8 atk. kam.), 8 – Edvinas Mockus.

„Penktukui“ 21 tašką pelnė Laisvidas Paknys, 10 – Tadas Kalasauskas (11 atk. kam.), 8 – Modestas Čereškevičius.