„VLI Timber“ grįžo prie senų įpročių

GEALAN-Sostinės krepšinio C lygoje (SKL) vieni iš TOP diviziono B grupės favoritų - „VLI Timber“ antrą etapą pradėjo sugrįždami prie savo senų įpročių. Tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje pavyko šiek tiek atitrūkti nuo įnirtingą kovą pasiūliusios Aktyvios veiklos“ komandos. Pirmajame etape „VLI Timber“ vyrukai nuskynė pirmas pergales būtent tokiu pačiu stiliumi - panašu, jog naujame etape turime „dejavu“ situaciją!

TOP divizionas

VLI Timber (1-0) - Aktyvi veikla (0-1) 74:67 (B grupė)

Abu kolektyvai surinko gana stiprias pajėgas šiai dvikovai - skirtumas tik tas, jog šeimininkai rotacijai turėjo devynis žaidėjus, o svečiai - vos šešis. Vien šis faktas nieko gero nežadėjo „Aktyvios veiklos“ gerbėjams, tačiau komanda nustebino ir kovojo kaip lygūs su lygiais iki pat pabaigos. Svečiai pateisino savo reputaciją atkovotų kamuolių kategorijoje - „lenta“ ir vėl laimėta, tačiau vien to neužtenka pergalei pasiekti. Progresas matosi viso sezono metu, tik ir varžovai sutinkami vis stipresni.

Iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio abi ekipos taškėsi taškas į tašką - dažniau vieno ar dviejų metimų persvara pirmavo „VLI Timber“, o svečiai taip pat kelis kartus buvo kyštelėję savo snapus į priekį. Lemtingas kelias minutes užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir prie to tikrai prisidėjo „Aktyvios veiklos“ kolektyvo žaidėjų nuovargis. Gynyboje vadelės atleistos pačiu netinkamiausiu metu ir oponentų talentai puolime pagaliau surengė lemtingą mini spurtą, nors visą vakarą iki tol strigo. 35-37-ias minutes vyravęs rungtynių scenarijus - nerezultatyvus, klampus žaidimas tiko svečiams ir jie buvo arti netikėto taško.

Rungtynių momentas:

Likus rungtyniauti daugiau nei tris minutes svečių atakuojantis gynėjas Artur Tysevič perėmė kamuolį ir greitoje atakoje įrideno du taškus iš eilutės - atsilikimas tik 61:58 paliko daug vilties „Aktyviai veiklai“. Visgi, per likusias tris minutes šeimininkai sukratė net 13-a punktų ir nesuteikė varžovams minčių apie išplėštą tašką - „VLI Timber“ šiame sezone kol kas fiksuoja vien pergalėmis grįstą balansą 8-0! Prie lemiamo spurto taškais prisidėjo šis kvartetas: Lukas Šebelskis, Lukas Lingė, Daumantas Kraujalis bei Rimgaudas Kukta. Lauksime kitų žygių jau 2019-aisiais metais, sėkmės abiems kolektyvams!

VLI Timber: D.Kraujalis (3/5 trit., 18 n.b.) ir L.Šebelskis (4 rez. perd., 22 n.b.) po 17, R.Kukta 16 (2/2 dvit., 4/11 trit., 7 rez. perd., 8 (!) per. kam., 25 n.b.), Liudvikas Aukštikalnis 8 (11 n.b.), Einaras Beržonskis 7, L.Lingė 5 (4 per. kam., 3 bl., 13 n.b.), Manvydas Statauskas 4, komandos idėjinis vadas Domantas Gudonis per 10 min. spėjo atlikti net 4-is rezultatyvius perdavimus.

Aktyvi veikla: Rolandas Pocius 18 (4/4 baud., 22 n.b.), Šarūnas Janušas 15 (3/9 trit., 9 rez. perd.), Gedminas Nakčeris 13 (3 per. kam., 12 n.b.), Rokas Urbelis 10 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), A.Tysevič 7 (16 atk. kam., 19 n.b.), Kęstutis Vanagas 4.

Domantas Gudonis (VLI Timber“) akcentavo Kalėdinį komandos nusiteikimą:

„Tragiškas nusiteikimas vos nepridarė bėdų. Žaidėme be emocijos, jau galvodami apie Kalėdinį stalą.

Visa laimė, jog tris minutes sugebėjome susiimti ir senus metus uždarome pergalingai.“

Žilvaras Zinkevičius („Aktyvi veikla“) pabrėžė traumų ir negalavimų įtaką, bet išliko optimistiškas:

„Mūsų komandą pabaigoje metų užpuolė įvairios traumos ir negalavimai, tad kaip bebūtų gaila - TOP divizione startavome smarkiai nukraujavę. Varžovai tikrai stiprūs ir džiugu, kad pavyko tris su puse kėlinio kovoti taškas į tašką. Gaila, kad pabaigoje pridirbome vaikiškų klaidų, ko pasekoje ir pralaimėjome rungtynes keliais taškais. Dabar švęsime šventes, o kitus metus tikiuosi pradėsime pergalėmis.“

Retoriniai C lygos klausimėliai - kas toliau?

1) Gruodžio 19 d. Studio Moderna - BC Liejykla: Ar pavyks pratęsti sėkmingą startą grupėje, o gal svečiai atvyks rimtai nusiteikę?

2) Gruodžio 19 d. Aesculap - VU Fizikai: Šįkart atsipalaidavimų nebus, tik ar varžovas ne per stiprus?

3) Gruodžio 19 d. Agmeka - Aseko: Kurie atsities po pirmojo sprigto, o kuriems teks patirti antrą nesėkmę iš eilės?