„VLI Timber“ ir „Oaks-2-Tirola“ žengė žingsnį link aštuntfinalio

Dar dvi poros surėmė ginklus GEALAN-Sostinės krepšinio lygos šešioliktfinalyje.

„Oaks-2-Tirola“ ganėtinai užtikrintai 78:65 (15:13, 18:14, 22:14, 23:24) susitvarkė su „Kiementu“.

Atrodė, kad „Oaks-2-Tirolos“ situacija bus ganėtinai rami, bet šumas pradėjo kilti nuo ketvirto kėlinio pradžios. Justinas Sakalauskas ir Darius Bušmič tolimais metimais „Kiementą“ priartino prie varžovų (53:59), o likus 4 minutėms komandas vis dar skyėr 6 taškai – 57:63. Vis tik Rimavičiai eilinį sykį nepavedė savo ekipos ir pergalę išsaugojo jai.

Laimėtojams 21 tašką surinko Jonas Rimavičius (14 atk. kam.), 18 – Paulius Rimavičius (15 atk. kam.), 17 – Juozas Rimavičius, 14 – Giedrius Papėčenka.

„Kiementui“ 19 taškų pridėjo Šarūnas Putna, 18 – Justinas Sakalauskas (12 atk. kam.), 12 – Darius Bušmič (14 atk. kam.).

Triuškino

o „VLI Timber“, puikiai pasirodžiusi praeitame etape, nepaliko jokių vilčių „Kumščiui“ – 80:53 (20:12, 16:11, 23:12, 21:18).

„Kumščiui“ ištiek ši diena buvo juoda. Nelabai krito tritaškiais, dvitaškiai irgi nebuvo taiklūs tiek, kiek norėtųsi, nepavyko varžovų pranokti ir kovingumu po krepšiais, tad pralaimėjimą užuosti buvo galima anksti.

„VLI Timber“ 38 taškus pelnė Rimgaudas Kukta (8 atk. kam.), 10 – Manvydas Statauskas, po 7 – Tadas Kundrotas ir Domantas Gudonis.

„Kumščiui“ 24 taškus surinko Darius Mikaila (10 atk. kam.), 11 – Giedrius Mikaila (12 atk. kam.), 6 – Rokas Treinys.