Šalti nervai, techninių pražangų liūtis ir varžovų pamokos jaunimui

Rudens vidurys lepino ne tik gerais orais, bet dar viena gera žinia buvo ta, jog prasidėjo GEALAN-Sostinės krepšinio D lygos sezonas! Pirmąją „GEALAN–SKL“ D lygos batalijų savaitę buvo galima išvysti daug įvairių rungtynių – nuo skaudžių pralaimėjimų iki kovų ligi paskutinių sekundžių. Šį sezoną D lygoje yra pristatoma naujovė – nuo šio sezono lyga yra skirstoma į dviejų pajėgumų, D1 ir D2, divizionus, o tai reiškia, jog dauguma kovų bus lygiavertės ir labai įdomios.

D1 DIVIZIONO APŽVALGA

Susikaupę vilkai

Pirmosios šio diviziono rungtynės vyko tarp C grupės „Vilko Brolijos“ ir „Tėvelių“ komandų. Abi šios komandos buvo susitikusios praėjusiame sezone, kur abu kartus „Tėvelių“ ekipa šventė pergales – pirmosiose rungtynėse (97:79) ir antrosiose (74:69). Tačiau šį kartą buvo kitaip – „Vilko Brolijos“ komanda nepamiršo skaudžių nesėkmių praėjusį sezoną ir susitikimą pradėjo maksimaliai susikaupę.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Vilko Brolija“ susikrovė 12 taškų persvarą (30:18). Po galingo pirmojo kėlinio sekė apylygis antrasis kėlinys, kurį „Tėvelių“ ekipa laimėjo (17:18), bet galų gale „Tėvelių“ komandai nepavyko surengti didesnio spurto ir prisivyti „Vilko Brolijos“, kuri visas rungtynes išlaikė savo persvarą ir neleido varžovams pernelyg priartėti. Galutinis rungtynių rezultatas (81:77). Pergalę šventė „Vilko Brolijos“ krepšininkai.

„Vilko Brolija“: Mindaugas Sutkus 19 (11 rez.perd., 10 išpr.pr., 7 per.kam., 38 naud.bal), Lukas Lemežis 16, Ignas Vilkelis 14 (8 atk.kam, 6kl.)

„Tėveliai“: Donatas Kilikevičius 28 (7 išpr.pr., 5 atk.kam., 25 naud.bal), Gvidas Aleksandravičius 22, Edgaras Gumauskas 14 (7 atk.kam.)

Neprisvilęs blynas

Kitose rungtynėse susitiko B grupės ekipos – „United Sharks“ ir „LPK Liberna-Gervėčių kraštas“. Pastaroji komanda tik šį sezoną prisijungė prie D lygos batalijų. Praėjusį sezoną „LPK Liberna-Gervėčių kraštas“ komanda kovojo C lygoje, kur užėmė 35-ąją vietą.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo „LPK Liberna-Gervėčių kraštas“ ekipa, kuri praėjus pirmojo kėlinio 3 minutėms pirmavo (2:9), tačiau „United Sharks“ kibo varžovams į atlapus ir surengė spurtą (20:5). Kėlinys baigėsi „Jungtinių Ryklių“ sukaupta 7 taškų persvara (26:19).

Po pirmojo kėlinio spurto „United Sharks“ plaukdami į pergalę nesižvalgė atgal ir per antrąjį bei trečiąjį kėlinius (18:11), 14:12 toliau didino savo pranašumą. Jį išsaugojo iki rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos ir galiausiai „United Sharks“ šias rungtynes laimėjo (73:64).

„United Sharks“ žaidėjas Vytauto Radzevičiaus pasidalino mintimis apie rungtynes: „Pirmasis blynas išėjo neprisvilęs. Rungtynės buvo banguotos, bet smagu, kad visų rungtynių metų išlaikėme persvarą, kurią „krovėme“ tris kėlinius. Nors ir buvo porą momentų, kur mums nesisekė, tačiau viskas gerai, kas gerai baigiasi. Ačiū varžovams už kietą ir gerą kovą, o teisėjams už gerą darbą rungtynių metu“.

„LPK Liberna-Gervėčių krašto“ atakuojantis gynėjas Artūras Seržantas po pralaimėjimo išsakė esmines komandos klaidas, tačiau taip pat užtikrintai atskleidė ir išsikeltus tikslus: Pirmai pergalei pasiekti trūko sekmingesnio žaidimo gynyboje - visur vėlavome, leidome varžovams atlikti daug laisvų metimų, Jie tai puikiai išnaudojo. Be to mus skandino ir klaidos puolant, kurios dažnai virsdavo greitomis atakomis į mūsų krepšį. Sezono tikslus turime du: pirmasis - kuo daugiau pergaliu ir čempionų titulas (neverta dalyvauti, jeigu nenori laimėti). O antrasis - puikiai praleisti laiką - renkames atsipalauduoti ir gauti fizinio aktyvumo dozę. Antrajį tikslą puikiai įgyvendinam, beliekia siekti pergalių ir stengtis įgyvendinti pirmąjį.

„United Sharks“: V.Radzevičius 21 (12 rez.perd.,  11 išpr.pr., 8 atk.kam., 39 naud.bal), Vidmantas Dijokas, Kazimieras Motiekaitis ir Šarūnas Tumosa po 16.

„LPK Liberna-Gervėčių kraštas“: Gediminas Balčius 15 (11 atk.kam,  21 naud.bal.),  Darjuš Vladimirov 13 (5 atk.kam.), Saulius Keina 11 (8 rez.perd., 5 atk.kam., 3/13 trit.)

Akcijos „Teodorams“ netaikomos

Kovos prasidėjo ir A grupėje, kur susitiko „Teodorai“ ir „Akcija-KREPŠINIS“  komandos.  Ilgą laiką B bei C lygose rungtyniavę „Teodorai“ šį sezoną nusprendė, jog jėgas patikrinti reikėtų „GEALAN–SKL“ D lygoje. Tuo tarpu, „Akcija-KREPŠINIS“ ekipai tai nėra pirmasis sezonas šioje lygoje. Verta paminėti tai, jog „Akcija-KREPŠINIS“ dar 2016 metais D lygoje iškovojo antrąją vietą.

Pirmasis kėlinys buvo ne itin rezultatyvus (12:12), tačiau antrojo kėlinio metu „Akcija-KREPŠINIS“ ekipa išsiveržė į priekį 30:39 ir kėlinį laimėjo (18:27). Trečiajame kėlinyje iniciatyvą toliau išlaikė „Akcija-KREPŠINIS“ komanda, kuri neatleido „gazo“ ir toliau po truputį didino savo atotrūkį nuo varžovų (44:56). Ketvirtasis kėlinys buvo tarsi formalumas. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Akcija-KREPŠINIS“ pirmavo net 20 taškų skirtumu (48:68). Tačiau rungtynėms einant į pabaigą „Teodorai“ truputį sušvelnino rezultatą, bet galutinis rezultatas vis tiek skelbė „Teodorų“ pralaimėjimą (61:76).

„Akcija-KREPŠINIS“ lyderio Renato Bliuvo komentaras: „Rungtynes pradėjome gan vangiai, nes tai buvo pirmosios komandos rungtynės – neturėjome draugiškų rungtynių pasiruošimo etape. Tačiau antram kėliniui įsibėgėjus prisiminėme, kaip reikia žaisti vieni su kitais, prisiderinome prie varžovų žaidimo stiliaus ir galutiniame rezultate sezoną pradėjome pergale. Po vasaros vyrai grįžo fiziškai sustiprėję, matosi, kad buvo kilnota daugiau svarmenų nei pilstoma bokalų, taip pat sulaukėme rimto pastiprinimo po krepšiu, iš kurio sulauksime ne tik efektyvių žaidimo minučių, bet ir neabejotinai efektingų dėjimų iš viršaus. Noriu pabrėžti, kad komandos dvasia tikrai tvirta, jaučiame malonumą žaidžiant kartu, jau pamiršome praėjusio neužbaigtus darbus ir ateinančiame sezone taikysimės tik į medalius“.

„Teodorai“: Valerijs Ancevskij 20 (5 atk.kam.), Tadas Mačėnas 11 (5 atk.kam).

„Akcija-KREPŠINIS“: R.Bliuvas 18 (9 atk.kam., 7/10 dvit.), Žygimantas Vilius 15 (4 atk.kam), Aurimas Gudavičius 12 (6 atk.kam., 6  rez.perd).

Šalti nervai

Niekur toliau nebėgant – kovos tęsėsi A grupėje. Čia susitiko „Hanse Trailer“ ir „Patikima praktika“ ekipos. Abi šios ekipos seniau grūmėsi C lygoje, tačiau „Patikima praktika“ jau praėjusį sezoną žengė į D lygos kovas, o „Hanse Trailer“ šiemet pasirinko tokį patį kelią. Abi komandos yra susitikusios ir anksčiau, tačiau tai vyko jau labai seniai – paskutinio ji šių komandų akistata vyko 2012 metų vasario mėnesį.

Visas rungtynes kova buvo apylygė. Nė viena komanda nepirmavo daugiau nei 8 taškų persvara („Patikima praktika“ pirmavo 8 taškų skirtumu pirmojo kėlinio pabaigoje (8:16)), o „Hanse Trailer“ ekipa trumpai pirmavo pirmoje pusėje. „Patikimos praktikos“ krepšininkai nors ir pirmavo mažu taškų skirtumu, bet geležinė gynyba buvo nepralaužiama. Viso ketvirto kėlinio metu vyko apylygė kova, tačiau „Patikimos praktikos“ ekipa parodė savo šaltus nervus ir neleido varžovams persverti rezultato ir galiausiai laimėjo rungtynes (47:52).

„Hanse Trailer“: Darius Semėnas ir Rytis Moroza surinko po 15 taškų.

„Patikima praktika“: Kazimieras Girdenis 11 (5 atk.kam., 4 rez.perd., 4 per.kam., 15 naud.bal.), Albertas Jonas Bareišis 10.

Nedrebančios „Čiginskinių“ kinkos

Kovas D grupėje atidarė mūšis tarp „Čiginsinių“ ir „Society“ ekipų. Šios abi komandos pirmą kartą susitiko tarpusavyje. „Society“ komanda už praeitą sezoną grūmėsi C lygoje, kur nukeliavo į 1/16 etapą, tačiau po metų pertraukos nusprendė nerizikuoti ir keliauti į D lygą.

Pirmojoje pusėje vyravo įdomi kova, kurioje einant antrajam kėliniui į pabaigą „Čiginskiniai“ įtvirtino savo pozicijas šiose rungtynėse ir į rūbinę ėjo turėdami 13 taškų pranašumą (41:28). Tačiau trečiajame kėlinyje „Society“ nenorėjo nusileisti varžovams ir kovojo iš paskutiniųjų. Iki ketvirto kėlinio pradžios „Society“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 8 taškų (62:54). Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo „Society“, tačiau „Čiginskiniams“ kinkos nedrebėjo ir galiausiai „Čiginskiniai“ išnešė sveiką kailį iš šių rungtynių laimėdami jas (77:66).

„Čiginskiniai“: Deividas Grinkevičius 21 (7 atk.kam., 6 išpr.pr., 20 naud.bal.), Antanas Geištoraitis 10 (13 atk.kam., 17 naud.bal.).

„Society“: Vytautas Petrauskas 22 (14 atk.kam., 10/14 baud.met., 7 išpr.pr., 30 naud.bal.), Paulius Norvilis 19, Edgaras Gotoveckas 12 (9 atk.kam.)

Netikėtai lengva pergalė

Kitose B grupės rungtynėse susitiko „Nuts“ ir „ACO.LT“ ekipos. Pastaroji ekipa po sunkaus sezono C lygoje nusprendė pereiti į D lygą.

Tačiau debiutas D lygoje buvo truputį „kartokas“, nes „Nuts“ krepšininkai po pirmojo kėlinio perėmė rungtynes į savo vadžias ir antrojo kėlinio metu įgijo didžiulę persvarą (40:22). Tokią solidžią persvarą susikrovę „Nuts“ nesižvalgė atgal ir net padidino savo persvarą. Baigiantis rungtynėms (75:49), pirmąją šį sezoną pergalę šventė „Nuts“ ekipa.

„Nuts“: Matas Bugdinas 19 (11 atk.kam., 7 išpr.pr., 4/7 trit., 26 naud.bal.), Vladas Tamašauskas 14 (8 atk.kam., 19 naud.bal.), Mantas Bagočius 13.

„ACO.LT“: Paulius Kasiulis 16 (10 kl., 6 atk.kam.), Tadas Kiallo 13 (9 atk.kam., 15 naud.bal.).

Šaltas dušas

Taip pat B grupėje susikovė „GEALAN–SKL“ naujokė „KGC“ ekipa ir „BC Didėja“. Naujokų krikštas D lygoje buvo aplietas šaltu dušu.

Nors ir pirmoje pusėje vyko apylygė kova, tačiau aukštesnę pavarą įjungę „Didėja“ krepšininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 15 taškų skirtumu (8:23), ketvirtąjį 4 taškų skirtumu (9:13), o rungtynes „Didėja“ ekipa laimėjo (47:72).

„KGC“: Karolis Žibutis 12 (0 naud.bal.), Karolis Baublys 9 (4 atk.kam.).

„BC Didėja“: Andrius Montvydas ir Vladas Jucevičius po 14, A.Montvydas taip pat pridėjo 10 atkovotų kamuolių, Paulius Kapšys 13 ir Martynas Šikšnys 10.

Tikrai, kad be šansų

Prieš paskutinėje šios savaitės D1 lygos dvikovoje susitiko C grupės „SK Ardas“ ir „Be šansų“ ekipos. Pirmoji rungtynių pusė buvo įtempta ir lygi. Po dviejų kėlinių „SK Ardas“ pirmavo tik 5 taškais (25:20). Trečiajame kėlinyje „Ardo“ krepšininkai padidino savo persvarą iki 11 taškų (49:38), o ketvirtajame kėlinyje įtvirtino savo pozicijas ir rungtynes „Ardas“ laimėjo (66:51).

„SK Ardas“: Valdemar Smilgin ir Vladimir Kiseliov po 15, pastarasis dar atkovojo 11 atšokusių kamuolių, Modestas Gedvilas ir Vaidas Jakavonis po 11.

„Be Šansų“: Matas Grigonis 23 (4/12 dvit., 4/13 trit., 7kl., 4 naud.bal.).

Techninių pražangų liūtis

Šią savaitę vyko jau antrosios šių ekipų rungtynės, o „Tėvelių“ komandos laukė „SK Ardo“ krepšininkų barjeras.

Pirmoje pusėje svarų pranašumą susikrovė „Ardo“ krepšininkai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo (23:33). Tačiau „Tėvelių“ ekipa nepakėlė baltos vėliavos iki trečiojo kėlinio pabaigos sumažino savo atsilikimą iki 4 taškelių (41:45). Ketvirtajame kėlinyje vyko tikra kova. „Tėveliai“ sugebėjo ne tik prisivyti „Ardo“ ekipą, tačiau ir net persvėrė rezultatą savo naudai ir turėjo 3 taškų pranašumą (51:48). Tačiau tinkamu metu prabusi „Ardo“ ekipa pradėjo agresyviau gintis ir sėkmingiau pulti, o tai leido jiems švęsti pergalę (52:59). Verta paminėti tai, kad šiose rungtynėse buvo išdalintos net 3 techninės pražangos! Andriui Vaitekūnui ir Edgarui Gumauskui iš „Tėvelių“ komandos ir pačiai „SK Ardo“ ekipai.

„Tėveliai“: G.Aleksandravičius 15, Giedrius Rukšys ir Tomas Prelgauskas po 12.

„SK Ardas“: Edgaras Jonkus 18 (7/9 dvit.), Vladimir Kiseliov 15 (9 atk.kam, 6 išpr.pr., 20 naud.bal.), naudingiausias komandos žaidėjas buvo tik 6 taškus pelnęs Modestas Gedvilas, tačiau pastarasis atkovojo net 17 atšokusių kamuolių ir surinko 21 naudingumo balą.

D2 LYGOS APŽVALGA

Sudužusios viltys

Pirmosios D2 lygą išbandė „LR Švietimo ir mokslo ministerijos“ (toliau „LR ŠMM“) ir „Snackbox.lt“ ekipos.

Pirmojoje pusėje buvo apylygė kova. Po dviejų kėlinių „LR ŠMM“ ekipa pirmavo tik 2 taškais (23:21), o jau po trečiojo kėlinio „LR ŠMM“ jau atsilikinėjo 1 tašku (40:41). Tačiau visos „Snackbox.lt“ viltys dužo, kai ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje „LR ŠMM“ surengė spurtą (16:4). „Snackbox.lt“ ekipa po šio nokdauno nesugebėjo atsitiesti ir pralaimėjo rungtynes (66:55).

„LR ŠMM“: Almantas Šerpetauskas ir Edgaras Žilinskas po 19, pastarasis dar „sugriebė“ 8 atkovotus kamuolius, Donatas Lesnik 15 (5 rez.perd., 18 naud.bal.).

„Snackbox.lt“: Arminas Beniušis 14, Rapolas Valutis 11 (15 atk.kam., 17 naud.bal.), Mantas Bacevičius 10 (10 atk.kam., 9 kl.).

Treniruotis, treniruotis ir dar kartą treniruotis

Pirmadienio vakarą buvo sužaistos antrosios C grupės rungtynės, kuriose susitiko „MKK“ bei „SKM-Lazdynų“ ekipos. Rungtynės prasidėjo ir baigėsi triuškinančiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinių pralaimėjimu. „MKK“ krepšininkai savo jauniesiems kolegoms nerodė jokio gailesčio ir juos pranoko rezultatu (101:18).

„MKK“: Audrius Gustys 40 (16/21 dvit., 47 naud.bal.), Ernestas Blažys 17 (10 atk.kam., 27 naud.bal.), Orentas Ridzvanavičius 12 (6 rez.perd.), Nerijus Patlabys 11 (15 atk.kam., 28 naud.bal.).

„SKM-Lazdynai“: Eimantas Bražinskas 7.

Spurtas ir gynyba

B grupės kovas pradėjo „Barclays“ ir „SRP“ ekipos. Pirmąjį kėlinį laimėjo „SRP“ krepšininkai (10:16), tačiau antrajame kėlinyje „Barclays“ komanda surengė spurtą, kurio metu įgijo 3 taškų persvarą (25:22). Trečiojo kėlinio metu atėjo „SRP“ eilė rengti spurtą. „SRP“ sportininkai trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu (9:22), o tai leido įgyti apčiuopiamą persvarą (34:44). „Barclays“ ekipai deficitą pavyko tik truputį sumažinti, o rungtynes 51:56 laimėjo „SRP“.

„Barclays“: Paulius Peseckas 14 (9 atk.kam., 19 naud.bal.), Edvardas Doroškevič 12 (12 atk.kam., 25 naud.bal.).

„SRP“: Donatas Taraila 16 (6 atk.kam., 6 rez.perd., 5 per.kam., 5 kl., 16 naud.bal.), Naglis Jonuška 13, Ernestas Vaitkevičius 12 (6 atk.kam., 5 išpr.pr., 20 naud.bal.).

Vikingai užpuolė talentus

D2 diviziono, B grupės kovas tęsia „Vikingų“ ir „Užgesusių talentų“ kova. Visos rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau vienu metu atrodė, jog „Vikingai“ galės laimėti ir be pratęsimo. Du „Vikingų“ žaidėjai Žilvinas Šadreika ir Andrius Steponavičius paskutinę minutę galėjo išvesti savo komandą į priekį, tačiau abu šie žaidėjai pramėtė po 2 baudos metimus ir „Užgesusiems talentams“ nusišypsojo sėkmė. Pirmajame D2 diviziono pratęsime geriau sužaidė „Vikingai“, kurie pratęsimą laimėjo 10:4  ir išsivežė pergalę į savo namus (62:56).

„Vikingai“: Irmantas Riškus 18, Naglis Ramaneckas 10 (5 atk.kam., 5 išpr.pr.).

„Užgesę talentai“: Deividas Razminas 14 (13 atk.kam., 11 naud.bal.), Ignas Tamašauskas ir Arnas Aidukas po 11.

Nelemti du kėliniai

A grupės dvikovoje susitiko „SKM 2002-V“ prieš „Akcija-KREPŠINIS-2“. Pirmąjį kėlinį abi komandos sužaidė beveik lygiosiomis (22:20). Tačiau antras ir trečias kėlinys buvo nelemti, kur per šiuos abu kėlinius SKM krepšininkai pelnė 9 taškus, o „Akcija-KREPŠINIS-2“ sugebėjo įmesti net 45 taškus. Po šių dviejų kėlinių, ketvirtasis buvo tik formalumas 49:83 pergalę šventė „Akcija-KREPŠINIS-2“.

„SKM 2002-V“: Joris Marcinkevičius 27 (6 atk.kam 6/8 dvit., 5/9 trit., 24 naud.bal.).

„Akcija-KREPŠINIS-2“: Paulius Unguraitis ir Paulius Janaščius po 17, Ernestas Pliuška 15 (8 atk.kam., 6 rez.perd., 19 naud.bal.), Donatas Gurauskis 13 (8 atk.kam.), Gustas Paulonis 12.

Jaunimas nugali vyresnius

Kad ir kaip bebūtų keista – šį kartą pergalę šventė jaunimo pagrindu sudaryta komanda. Šiose rungtynėse susitiko „999“ ir BC „onetwoBall“ ekipos. Pirmoji pusė buvo apylygė – po dviejų kėlinių jaunimas turėjo 6 taškų pranašumą (34:28). Tačiau antrojoje pusėje tarsi kitą rėžimą įjungę „999“ krepšininkai apibėgo oponentus ir per antrąją pusę sumėtė 46 taškus, o tuo tarpu varžovai įmetė tik 23. Verta paminėti tai, jog abiem komandom šios rungtynės buvo „GEALAN–SKL“ debiutas. „999“ šventė pergalę (80:50).

„999“: Žilvinas Gurklys 16 (6/8 dvit., 21 naud. bal.), Povilas Vilkas 13, Simonas Rimkus 11 (13 atk.kam., 24 naud.bal.).

„bconetwoBall“: Simonas Ladauskas 16 (18 atk.kam., 8/12 dvit., 27 naud.bal.), Jonas Skučas 13 (9 atk.kam., 9/14 baud.met., 10 naud.bal.).

Solidi pergalė

Sekmadienio vakarą susitiko Viršuliškių mokykloje susitiko „Ad Modum“ ir „SKM 2001-II“ komandos.

Šios rungtynės buvo atkaklios tik pirmame kėlinuke, kai rezultatas jam pasibaigus buvo (20:13) „Ad Modum“ naudai. Likusių kėlinių metų vyresni varžovai palaipsniui didino savo pranašumą, kuris iki rungtynių pabaigos išaugo iki 23 taškų (75:52).

„Ad Modum“: Slavomir Janovič 20 (8/10 baud.met., 6 atk.kam., 22 naud.bal.), Deividas Bražėnas 14 (10 atk.kam.), Karolis Lentinas ir Rolandas Matusas po 10.

„SKM 2001-II“: Gustas Kulbickas ir Mindaugas Stankevičius po 9.

Kedas užmynė ant gilių

Paskutinėse šios savaitės „GEALAN-SKL“ rungtynėse susitiko „Kedo“ ir „Oaks-Acorns“ krepšininkai.

Pirmąjį kėlinį „Kedo“ krepšininkai laimėjo įtikinamu rezultatu (21:10), tačiau „giliukai“ nenorėjo pasiduoti ir antrajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 8 taškų (40:32). Trečiasis šių rungtynių kėlinys buvo itin rezultatyvus. Abi komandos per vieną kėlinį įmetė beveik tiek tašku, kiek per visą pirmąją pusę, tačiau trečiojo kėlinio metu „Kedo“ atstovai dar labiau įtvirtino savo pozicijas šiose rungtynėse ir neleido varžovams sugrįžti ir bandyti „nugvelbti“ iš jų pergalės (101:84).

„Kedas“: Marius Janišius 33 (31 naud.bal.), Evaldas Prokofjevas 20 (5 rez.perd, 27 naud.bal.), Mantas Tursa 20 (12 atk.kam., 6 išpr.pr., 30 naud.bal.).

„Oaks-Acorns“: Matas Audickas 32 (6 išpr.pr, 4 atk.kam., 4 rez.perd., 7/13 dvit., 4/12 trit., 27 naud.bal.), Irmantas Daleckis 12, Tomas Juknys 11 (14 atk.kam.), Simonas Šidlauskas 10 (10 atk.kam).