Inovatyvus žingsnis: visos „VitirON KIDS“ čempionato aktualijos – mobilioje aplikacijoje!

„VitirON KIDS“ čempionato organizatoriai pristato inovaciją – būtent šioms pirmenybėms skirtą mobiliąją aplikaciją.

Programėlę į savo mobilų telefoną, kaip ir visas kitas, „Android“ sistemoje galite parsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės.

„Apple iPhone“ vartotojai programėlę tradiciškai gali parsisiųsti naudodami „App Store“ įrankį. 

Paieškos langelyje rašykite „SKL Vitiron  kids“.

Atkreipiame dėmesį, kad „Apple iPhone“ naudotojams programėlė gali kol kas neveikti, kadangi „App Store“ parduotuvėje mobiliųjų aplikacijų patvirtinimas užtrunka ilgiau nei įprasta.

Naujoji programėlė „VitirON KIDS“ čempionate dalyvaujantiems žaidėjams, treneriams ir sirgaliams suteikia galimybę interaktyviai sekti rungtynių tvarkaraštį, rezultatus, turnyrines lenteles,  pasižvalgyti po čempionato nuotraukų galerijas, naujienas, geriausių žaidėjų sąrašus ir bet kokius pakitimus sužinoti pirmiesiems.

Čempionato vadovas Karolis Brusokas džiaugėsi mobiliosios aplikacijos startu.

„Mobilioji „VitirON KIDS“ aplikacija žymi naują projekto etapą. Sekame pasaulines tendencijas ir labai džiaugiamės, kad atlikome šį inovatyvų žingsnį, kadangi be išmaniųjų telefonų savo kasdienybės jau neįsivaizduojame. Kartu su programuotojais ir kūrybine komanda įdėjome daug darbo testuodami ir tobulindami programėlės funkcionalumą. Viskas daroma tam, kad mūsų bendruomenė jiems aktualią informaciją surastų greičiau, paprasčiau ir, žinoma, inovatyviau. Tikimės, kad aplikacija bus aktyviai naudojama ir suteiks čempionato dalyviams daug gerų emocijų.“

„VitirON KIDS“ čempionato tikslas  – skatinti Vilniaus regione gyvenančių vaikų fizinį aktyvumą per kuo didesnį jų įtraukimą į Vilniaus regiono vaikų bendruomenių krepšinio čempionatą

Pirmenybių išskirtinumas – jo prieinamumas ir masiškumas. 2022–2023 m. sezone dalyvauja rekordinis komandų kiekis. Didžiausiame moksleivių krepšinio čempionate Vilniaus regione rungiasi net 115 komandų iš Širvintų, Švenčionių, Nemenčinės, Lentvario ir, žinoma, Vilniaus.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondas lėšomis (SRF), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Čempionatą organizuoja ir SRF projektą įgyvendina VšĮ Sostinės krepšinio lyga.

Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-0234.