Kviečiame registruotis į tradicinį Summer‘24 čempionatą (registracija baigta)

Kalendorinė vasara prasidės jau visai netrukus, tad GEALAN-Sostinės krepšinio lyga (SKL) didžiausius šio sporto entuziastus kviečia pasivaržyti jau šeštą kartą organizuojamame Summer čempionate, kuris šiemet vyks daugelio pamėgtose Savanorių sporto arenos salėse!

Tradiciškai stengiamės orientuotis ne į kiekybę, o į kokybę, tad sieksime padaryti taip, kad VISI turnyro dalyviai liktų patenkinti ir žaistų su sau lygiais varžovais.

Todėl šiame vasaros turnyre komandų skaičių ribosime iki 16 (šešiolikos), o čempionato sistemą paskelbsime sulaukę dalyvių paraiškų ir įvertinę jų pajėgumą.

Pirmenybę dalyvauti čempionate turės C, D ir E lygose dalyvavusios ekipos.

Numatoma, kad Summer‘24 čempionato dalyvės sužais 6 dvikovas. Visi susitikimai vyks darbo dienomis itin patogiu laiku - nuo 19:30 iki 21:00 val.

Čempionato prizininkės bus apdovanotos taurėmis ir medaliais, o geriausiųjų žaidėjų lauks SKL rėmėjų prizai! Turnyro mokestis - 750€!

Numatoma čempionato trukmė - nuo birželio 24 d. iki rugpjūčio 01 d.

Paraiškos į šių metų pirmenybes priimamos iki 2024 m. birželio 16 d., tad nieko nelaukite ir prisijunkite prie šeštą kartą organizuojamo Summer  turnyro!

Pagrindiniai reikalavimai:

- turėti vienodą tvarkingą krepšinio aprangą;
- iki čempionato starto sumokėti garantuotų pirmojo etapo rungtynių mokestį;
- pateikti tvarkingai užpildytą dalyvio paraišką.

Klausimai, pasiūlymai, paraiškos priimamos el. paštu vaidas@sostineskl.lt. Telefonas pasiteiravimui: 8 610 10594.

Paraiškos formą rasite paspaudę čia.