Antroje sezono dalyje įsibėgėję „Hustlers“ - naujieji C lygos karaliai

Savaitgalį VILNIUS TECH sporto salėje praūžė GEALAN-Sostinės C lygos finalo ketverto turnyras, kuriame triumfavo vilčių varžovams nepalikęs „Hustlers“ kolektyvas.

Įdomu tai, kad praėjusiame sezone komanda žaidė D lygoje, pateko į finalo ketvertą, bet ten pralaimėjusi abejas rungtynes liko be nieko.

Vis tik, tai jaunimo ekipos nė kiek neatgrasė nuo noro pasibelsti į C lygos duris, kur pirmoje dalyje apšilę kojas, vėliau įrodė, kad „Hustlers“ yra verti ne tik vietos finalo ketverte, bet ir čempionų vardų!

Penktadienį vykusiuose pusfinaliuose „Hustlers“ po permainingos kovos 79:72 palaužė taip pat pirmą kartą į C lygos finalo ketvertą patekusią „JEPU“ ekipą.

Vitalij Lukša 24 PTS 16 Mantas Jančiauskas
Vitalij Lukša 12 REB 7 Einaras Beržonskis
Justinas Luneckas 4 AST 5 Mantas Jančiauskas

Tuo tarpu „Kažkur matyti“ pasimokė iš praėjusio sezono klaidų, pusfinalyje pademonstravo brandų žaidimą ir į C lygos finalą žengė iškovodami lengvą pergalę - 96:74.

2Gen
Kažkur Matyti
Karolis Puidokas 20 PTS 21 Laimonas Kisielius
Karolis Puidokas 12 REB 14 Laimonas Kisielius
Justinas Polikša 4 AST 7 Jonas Elvikis

Dvikovoje dėl bronzos didesnės intrigos taip pat nebuvo. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių jautėsi, kad „2Gen“ ekipa yra pavargusi nuo gana įtempto atkrintamųjų grafiko, tuo tarpu „JEPU“ vyrai akistatoje dėl pirmojo C lygos medalio žaidė lyg ant sparnų.

Per pirmąsias dešimt minučių Ryčio Pulkaukininko auklėtiniai įmetė 31 tašką, antrajame kėlinuke pridėjo 26, tad įpusėjus dvikovai „JEPU“ persvara pasiekė dviženklę ribą - 57:43.

Antrojoje susitikimo dalyje žaidimas išsilygino, vis tik didžiulį pranašumą sukaupę R.Pulkauninko auklėtiniai žaidė užtikrintai, tad gana lengvai išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu - 101:87.

Karolis Puidokas 27 PTS 16 Linas Kolosovas
Vytautas Ubartas 18 REB 9 Vitalij Lukša
Houssam Ibrahim 3 AST 5 Jonas Kumža

O štai didysis C lygos finalas buvo vertas savo vardo. Pirmajame kėlinuke abi komandos tarsi „apsiuostė“ viena kitą, neatskleisdamos jokių taktinių gudrybių ir žengdamos petys į petį.

Pirmieji savo veidą nutarė parodyti „Hustlers“ vyrai, kurie antrajame kėlinuke beveik be klaidų sužaidė gynyboje, pademonstravo gerą puolimą ir įpusėjus dvikovai atitrūko nuo varžovų - 44:36.

Po didžiosios pertraukos savo žodį jau tarė „Kažkur matyti“ trečiajame kėlinuke patys paspendę spąstus gynyboje varžovams ir sugebėję ne tik atkurti intrigą, bet ir keletai akimirkų atsidurti priekyje.

Žaidimui išsilyginus abi komandos iki pat dvikovos pabaigos žengė koja kojon. Lūžis rungtynėse įvyko lemiamo kėlinuko pabaigoje, kuomet „Hustlers“ keletą kartų gudriau sužaidė puolime, įgiję trapią persvarą kelis kartus apsigynė ir išsaugoję pranašumą iki pat finalinės sirenos šventė čempionų titulą atnešusią pergalę - 71:67.

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo pripažintas visą sezoną ekipą į priekį vedęs Mantas Jančiauskas, kuris svarbiausioje sezono akistatoje pelnė 24 taškus, atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir rungtynes baigė surinkęs 29 naudingumo balus.