Rungtynės visiems moksleiviams: startuoja SKL „VitirON KIDS“ čempionatas!

 

Prasideda GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamas „VitirON KIDS“ krepšinio čempionatas, skirtas į fizinį aktyvumą įtraukti Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono moksleivius.

2021–2022 m. pirmenybėse dalyvaus net 90 komandų, kurios dėl apdovanojimų varžysis 9 amžiaus grupėse.

Naujojo čempionato tvarkaraštį, rezultatus, turnyrines lenteles ir visas naujienas rasite Sostineskl.lt svetainės skiltyje „VitirON KIDS“ bei specialiai šioms pirmenybėms sukurtose socialinių tinklų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.

TURNYRO LENTELĖS

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau galime startuoti ir moksleiviams bei jų šeimoms suteikti oficialių rungtynių jaudulį. Čempionate dalyvaus Vilniaus, Molėtų, Širvintų, Trakų, Lentvario moksleiviai. Esame sužavėti komandų trenerių ir žaidėjų pademonstruotu aktyvumu. Bendruomenių entuziazmas ir įsitraukimas labai aiškiai rodo panašių čempionatų poreikį. Tikimės, kad prasidedančios čempionato kovos jau netrukus visiems padovanos gerų emocijų, formuos sveikos gyvensenos įpročius“, – sako SKL „VitirON KIDS“ čempionato vadovas Karolis Brusokas.

Šis čempionatas – unikalus, kadangi suteikia galimybę visiems Vilniaus miesto ir rajono moksleiviams pajusti oficialių rungtynių atmosferą, nepriklausomai nuo jų įgūdžių ir sugebėjimų. Šiame SKL „VitirON KIDS“ sezone pergalių krepšinio aikštėse sieks daugiau kaip 1000 moksleivių.

Pirmenybių komandos sulauks išskirtinio dėmesio – rungtynės bus fotografuojamos, kiekvieną mėnesį įvairiose kategorijose vyks geriausiųjų rinkimai, o sezono pabaigoje čempionato nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti organizatorių ir lygos partnerių įsteigtais prizais.

Tikslią informaciją apie artimiausias rungtynes ir čempionato eiga suteiks komandų treneriai.

SKL „VitirON KIDS“ čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus regione.

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Generalinis čempionato partneris – vitaminizuoti „VitirON KIDS“ guminukai.

Projektas dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis. Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-0234