Savaitgalį – didžiausio Vilniaus regione moksleivių krepšinio čempionato startas!

Jau šį savaitgalį startuoja Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamas „VitirON KIDS“ čempionatas.

Pirmenybių išskirtinumas – jo prieinamumas ir masiškumas. 2022–2023 m. sezone dalyvaus rekordinis komandų kiekis – didžiausiame moksleivių krepšinio čempionate Vilniaus regione rungsis net 115 komandų iš Širvintų, Švenčionių, Nemenčinės, Lentvario ir, žinoma, Vilniaus.

VitirON KIDS“ čempionato vadovas Karolis Brusokas džiaugiasi nuo 94 iki 115 išaugusiu komandų dalyvių skaičiumi.

„Pagaliau pradedame antrąjį sezoną ir su nekantrumu laukiame pirmųjų rungtynių. Praėjusių metų patirtis parodė, kad tokio modelio turnyras, kai kiekvienas moksleivis, nepriklausomai nuo jo meistriškumo, gali dalyvauti čempionate ir patirti sporto teikiamą džiaugsmą, yra labai reikalingas ir aktualus. Esame atvira lyga ir kartu su SKL komanda tarpsezoniu atlikome namų darbus – kvietėme Vilniaus regione dirbančius krepšinio ir fizinio lavinimo trenerius prisijungti prie mūsų čempionato ir į jį įtraukti kuo daugiau savo auklėtinių.“

Reguliarusis „VitirON KIDS“ sezonas vyks lapkričio–balandžio mėnesiais. Gegužę planuojamos atkrintamosios varžybos ir finaliniai ketvertai.

2022–2023 m. sezone bus varžomasi net devyniose amžiaus grupėse, o savo „VitirON“ čempionatą turės ir mergaitės, kurios rungsis „GameON  9“ taurėje.

Gausiausia šį sezoną bus „GameON 3“ taurė – U14 čempionate rungsis net 21 Vilniaus regiono moksleivių komanda.

Mažiausi čempionato dalyviai „GameON 7“ (U8) ir „GameON 8“ (U9) taurėse pradės iškart po Naujųjų metų.

„Praėjusių metų sezonas ir ypač finaliniai ketvertai, kuriuose moksleivių tėveliai sukūrė nuostabią atmosferą, buvo kažkas nepakartojamo ir pranoko visus lūkesčius. Tikime, kad šį sezoną kartu patirsime dar daugiau teigiamų emocijų ir siekdami pergalių krepšinio aikštėse populiarinsime sveiką gyvenseną“, – kalbėjo K. Brusokas.

Pirmieji į dvikovą lapkričio 6 d.., sekmadienį, stos „GameON 5“ (U13) taurės komandos. Dvikovos vyks Maironio progimnazijos sporto salėje (Čiobiškio g. 1. Vilnius). Rungtynių pradžia – 10:00 val.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondas lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-0234