SKL „VitirON KIDS” savanoriai sėmėsi unikalios patirties iš vieno geriausių visų laikų Lietuvos teisėjų

 

Sostinės krepšinio lygos („GEALAN–SKL“) organizuojamas „VitirON KIDS“ čempionatas artėjant svarbiausioms sezono rungtynėms surengė mokymus pirmenybių teisėjams ir sekretoriatui.

Savo patirtmi dalinosi vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšinio teisėjas Tomas Jasevičius. „VitirON KIDS“ čempionato savanoriai iš nusipelniusio Lietuvos teisėjo išgirdo daug praktinių pavyzdžių, kaip sekretoriatui ir teisėjams rungtynių metu palaikyti gerą tarpusavio komunikaciją  ir užtikrinti sklandžią krepšinio rungtynių eigą.

T. Jasevičiaus apsilankymu „VitirON KIDS“ mokymuose džiaugėsi ir čempionato vadovas Karolis Brusokas.

„T. Jasevičius – neeilinė asmenybė. Jis teisėjavo Europos, pasaulio čempionatuose, Eurolygos finaluose ketvertuose. Labai džiaugiamės, kad jis sutiko perteikti savo unikalią patirtį ir „VitirON KIDS“ savanoriams. Savo ruožtu savanoriai buvo aktyvūs, uždavė daug prasmingų ir aktualių klausimų ir į visus juos gavo atsakymus. Tikime, kad tokie mokymai prisidės prie dar geresnio „VitirON KIDS“ čempionato organizavimo, o savanoriams suteiks dar daugiau motyvacijos tobulėti ir siekti savo tikslų sporto sektoriuje.“

Seminare dalyvavo ir vyriausių čempionato komandų krepšininkai, kurie nori siekti karjeros teisėjavime ir rungtynių sekretoriato veikloje.

Mokymai vyko balandžio 11–12 d.

„VitirON KIDS“ čempionato tikslas  – skatinti Vilniaus regione gyvenančių vaikų fizinį aktyvumą per kuo didesnį jų įtraukimą į Vilniaus regiono vaikų bendruomenių krepšinio čempionatą

Pirmenybių išskirtinumas – jo prieinamumas ir masiškumas. 2022–2023 m. sezone dalyvauja rekordinis komandų kiekis. Didžiausiame moksleivių krepšinio čempionate Vilniaus regione rungiasi net 115 komandų ir daugiau kaip 2 000 moksleivių iš Širvintų, Švenčionių, Nemenčinės, Lentvario ir, žinoma, Vilniaus.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Čempionatą organizuoja ir projektą įgyvendina VšĮ Sostinės krepšinio lyga.

Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-0234.