„VitirON KIDS“ čempionato starte – dramatiška „Nemenčinės‘04-‘05“ pergalė

Startavo 90 komandų ir daugiau kaip 1000 Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono moksleivių vienijantis „VitirON KIDS“ čempionatas.

Pirmieji ant parketo žengė vyriausiųjų grupės „GameON 1“ atstovai. Čempionato starte pergalę iškovojo Visvaldo Gumbio vadovaujama „Nemenčinės‘04-‘05“ ekipa, svečiuose 62:55 palaužę „Panterų‘05“ komandą (treneris Artūras Leščinskas).

FOTOGALERIJA

„Pirmuosius du kėlinius labai sunkiai sekėsi apsiginti 1x1 situacijose. Antroje pusėje pradėjome naudoti spaudimą per visą aikštę ir mačo pabaigoje pavyko išplėšti pergalę. Labai laukėme šio čempionato ir pirmųjų rungtynių – sieksime patekti į finalo ketvertą. Didžiuojuosi savo vaikinais, kurie parodė charakterį. 

Kalbant apie visą Nemenčinės bendruomenę, daugeliui moksleivių „VitirON KIDS“ čempionatas yra vienintelė galimybė sudalyvauti oficialiose rungtynėse, todėl labai džiaugiamės, kad toks čempionatas apskritai atsirado“, – po mačo kalbėjo treneris V. Gumbis. 

Šį vakarą dėl pergalės Vilniuje grumsis „Panteros‘04“ (treneris Artūras Leščinskas) – „Naujanai‘03-07“ (treneris Mantas Mudėnas).

TURNYRO LENTELĖS

TVARKARAŠTIS

„GameON 1“ grupėje (U18) dėl čempionų vardų ir prizinių vietų grumiasi 6 komandos. Jos žaidžia dviejų ratų sistema, o 4 geriausiai pasirodžiusios komandos pateks į pavasarį vyksiantį finalo ketvertą.

Kitose apžvalgose pristatysime kitas amžiaus grupes ir varžybų vykdymo sistemą.

Kviečiame sekti „VitirON KIDS“ naujienas FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.

SKL „VitirON KIDS“ čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus regione.

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Generalinis čempionato partneris – vitaminizuoti „VitirON KIDS“ guminukai.

Projektas dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis. Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-0234