„VitirON KIDS“ sezonas finišavo dramatiškomis kovomis dėl medalių

Praėjusį savaitgalį įvairiose Vilniaus regiono sporto salėse buvo išdalinti dar 6 medalių komplektai. Sostineskl.lt pateikia šių rungtynių apžvalgą.

Sostinės krepšinio lygos („GEALAN–SKL“) organizuojamame „VitirON KIDS“ čempionate įvyko paskutinės sezono kovos.

„GameON 7 II“ U9 Mažosios taurės grupėje trofėjų iškovojo Pašilaičių „Smaugliai“ (treneris Paulius Kamarauskas). Jie finale po ypatingai dramatiškos kovos paskutinę sekundę 56:55 įveikė Pilaitės „Mustangus“ (treneris Rokas Jankūnas).

Bronzos medaliais džiaugėsi „Smaugliai“ (treneris Paulius Kamarauskas). Mažajame finale vilniečiai 30:19 palaužė „Širvintų komandą“ (treneris Martynas Kriaučiūnas).

FOTOGALERIJA

„GameON 4“ U12 amžiaus grupėje triumfavo Karolio Čyžiaus vadovaujami „Monstrai“, kurie didžiajame finale 49:46 po atkaklios kovos palaužė Oto Majero treniruojamus Riešės „Skorpionus“.

Bronza atiteko Dainiaus Jurgučio „Orkoms“, kurios 37:32 nugalėjo „Grizliukus“ (treneris Antanas Gliožeris).

G4 U12 Mažojoje taurėje triumfavo Fabijoniškių „Liūtai“ (treneris Paulius Cinelis). Jie finale 33:24 įveikė Artūro Leščinsko muštruojamas „Panteras“.

G7 U9 amžiaus grupėje taurė į viršų kėlė ir titulu džiaugėsi Pašilaičių „Smaugliai“ (treneris Paulius Kamarauskas), kurie 39:37 palaužė Pilaitės „Mustangus“ (treneris Rokas Jankūnas).

Tuo metu Lazdynų „Gorilos“ (treneris Povilas Gancevičius) 30:20 kovoje dėl bronzos įveikė „Ryklius“ (treneris Artūras Seržantas).

G5 U11 taurę laimėjo Šeškinės „Liūtai“ (treneris Rokas Kasparavičius), kurie finale 39:33 įveikė „Gorilas“ (treneris Edvinas Slapšys).

Bronzą iškovojo „Mustangai-Rytai“, kurie mažajame finale po dramatiškos kovos 34:32 palaužė „Mustangus“. Abiejų komandų treneris – Rokas Jankūnas.

G6 U10 Mažojoje taurėje triumfavo „Širvintos“. Martyno Kriaučiūno auklėtiniai finale 35:21 įveikė Pauliaus Kamarausko treniruojamus „Smauglius“.

Tai buvo paskutinis 2022–2023 m. „VitirON KIDS“ sezono savaitgalis.

Dėkojame čempionato partneriams, įsteigusius prizus čempionams ir prizininkams:

„Teva Baltics“ (vitaminizuoti „VitirON KIDS guminukai)

„Elmenhoster“ (skaniausios sultys)

„Kartlandas“ (adrenalinas kartingų trasose)

„Mars Lietuva“ (pergalių saldumynai)

„Alfa Klasė (geriausiems rezultatams moksle)

„VitirON KIDS“ čempionato tikslas  – skatinti Vilniaus regione gyvenančių vaikų fizinį aktyvumą per kuo didesnį jų įtraukimą į Vilniaus regiono vaikų bendruomenių krepšinio čempionatą

Pirmenybių išskirtinumas – jo prieinamumas ir masiškumas. 2022–2023 m. sezone dalyvavo rekordinis komandų kiekis. Didžiausiame moksleivių krepšinio čempionate Vilniaus regione rungėsi net 115 komandų ir daugiau kaip 2 000 moksleivių iš Širvintų, Švenčionių, Nemenčinės, Lentvario ir, žinoma, Vilniaus.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Čempionatą organizavo ir projektą įgyvendino VšĮ Sostinės krepšinio lyga.