„Vilkams“ – „Spring C“ čempionų titulas!

GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL) baigėsi „Spring C“ čempionatas. Komandos gali keliauti užtarnauto poilsio ir pradėti kalbinti draugus artėjančiam sezonui.

Na, o „Spring C“ finiše pergalingai mačas susiklostė „Vilkams“, kurie 91:76 (16:21, 27:12, 23:17, 25:26) įveikė „Akademiją“.

„Vilkų“ pergalė nuo ilgosios pertraukos klaustukų nebekėlė, nes skirtumas pasiekė 20 taškų, tą ribą netrukus peržengė ir tik į pabaigą „Akademija“ sušvelnino skirtumą.

Prie pergalės 22 taškus pridėjo Lukas Buitkus, 12 – Saulius Žurauskis, 11 – Deividas Dimbelis (9 atk. kam.), po 9 – Paulius Kavaliauskas (10 atk. kam.) ir Donaldas Kručas.

„Akademijai“ po 26 taškų pelnė Airidas Neifaltas ir Rokas Rudžinskas, po 11 – Danielius Paškevič ir Dominykas Ramonas.

Tuo tarpu bronza atiteko „Visi kartu-2“ komandai, kuri 84:70 (18:27, 18:14, 18:17, 30:12) nugalėjo „Festimą“.

„Festimos“ pralaimėjimas čia buvo apmaudokas. Ji pirmavo iki pat trečiojo kėlinio, bet vėliau ėmė švaistyti persvarą ir paskutiniame kėlinyje visiškai nerado priešnuodžių varžovams.

„Visi kartu-2“ 24 taškus surinko Titas Mikalopas, 16 – Martynas Sabaliauskas (12 atk. kam.) 15 – Ladas Bitė, 10 – Tomas Kokanauskas.

„Festimai“ 19 taškų pelnė Lukas Praskorys (8 atk. kam.), 17 – Artūras Karapetian (8 atk. kam.), po 13 – Dovidas Verikas ir Donatas Klikevičius.