"3Tsistema" iškovojo trečią pergalę iš eilės

[nuotrauka1]Vieninteliame pirmadienio (11 10) "Švyturio" čempionato B lygos susitikime pergalę iškovojo "3Tsistemos-Longistos" krepšininkai. Vienvaldžiai B grupės lyderiai savo arenoje po atkaklios kovos nugalėjo "Sostinės" pirmenybių kurčiųjų komandą "Gestas-IDW" - 87:79 (22:16, 23:31, 23:15, 19:17).

Didžiąją šios ekipos dalį sudaro Europos ir pasaulio kurčiųjų čempionatų nugalėtojai.

Palaužė tik pabaigoje

Rezultatyvios trečiojo turo rugtynės prasidėjo komandoms apsikeitus taikliais metimais, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Longistos" krepšininkai, kurie susikrovė 6 taškų pranašumą - 22:16.

Antrajame kėlinuke svečiai pademonstravo, ko iš tiesų verti Europos kurčiųjų čempionai. Baigdami atakas taiklais metimais ir patikimai gindamiesi "Gesto" krepšininkai didžiąją pertrauką pradėjo turėdami 2 taškų persvarą (47:45).

Atsikvėpę aikštės šeimininkų snaiperiai Andrius Vaitekūnas ir Karolis Žukas pataikė 3 tritaškius is eilės ir taip vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Paskutinis kėlinys vyko taškas į tašką, bet žaidimo tempą visą laiką diktavo "3Tsistemos" penketukas, privertęs "Gesto" krepšininkus pirmą kartą šiame sezone paragauti nesėkmės kartėlio.

Pyktį liejo ant teisėjų

Po rungtynių "3Tsistemos" krepšininkai tradiciškai negailėjo priekaištų rungtynių arbitrams, o aktyviausias iš kritikų buvo komandos senbuvis Ramūnas Matonis.

"Teisėjų darbas buvo beviltiškas. Šie arbitrai neverti teisėjauti net C lygoje. Esu įsitikinęs, kad tik dėl jų kaltės šiandien nelaimėjome didesniu skirtumu", - nuaidėjus finalinei sirenai tūžo R.Matonis, į svečių krepšį įmetęs 2 taškus.

Šeimininkų komandą į pergalę vedė du krepšininkai - naudingiausias pirmojo turo žaidėjas Rolandas Pocius (26 tšk., 16 atk. kam. ir 3 bl.) bei K.Žukas (30 tšk., 8/15 tritaškių). Armino Bračo sąskaitoje - 13 taškų.

"Gesto-IDW" gretose įspūdingai žaidė Arvydas Bareikis - 31 taškas (10/15 dvitaškių). 23 taškus įmetė Arūnas Kubilius.