Naujiena

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje ginklus surėmė dvi epinės varžovės savo aikštėje žaidusi SK „Ferimsta“ (1-0) ir trenerį pakeitę „Tegros“ (0-1) krepšininkai.

Kaip ir buvo galima tikėtis aikštėje niekas jėgų netaupė, tad nuo pat pirmųjų minučių matėsi, kad abi ekipos nusiteikusios santykius išsiaiškinti vyriškai.

Pirmoje susitikimo dalyje kova aikštėje vyko taškas į tašką ir tik po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai pabėgo į priekį ir susikrovė dviženklę persvarą (60:50).

Lemiamame kėlinuke „Ferimstos“ ekipa žaidė lyg „ant bangos“, gana lengvai išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 84:71.

SK Ferimsta
Synkarb
Linas Valatkevičius 16 PTS 24 Giedrius Marčiukaitis
Ugnius Luneckas 6 REB 8 Steponas Markus
Lukas Bankieta 4 AST 4 Paulius Naraškevičius
RUNGTYNIŲ FAKTAI

„Tegros“ treneris I.Pagalys apie naujas pareigas sužinojo valandą prieš rungtynes

Iki šios dvikovos abiejų komandų tarpusavio dvikovų santykis buvo lygus 9:9

„Ferimsta“ krepšį iš dviejų taškų zonos atakavo įspūdingu 60,5% (23/38 dvit.) taiklumu

KOMENTARAI
Gintaras Plytnikas, SK „Ferimsta“

Nors ir rezultatas sako, kad laimėjome užtikrintai, tačiau rungtynės buvo nelengvos ir neatspindi tikrosios kovos. Jau prieš dvikovą supratome, kad kokybės be treniruočių tikėtis negalime ir visą akcentą dėjome į gynybą.

Komandos viduje kalbėjome, kad laimės ta ekipa, kuri norės apsiginti labiau. Vakar nors ir nepavyko viskas, tačiau laimėjome geresnės gynybos dėka.

Ko trūko? Trūko labai daug. Susižaidimo, keletos pagridinių žaidėjų, momentais susikalbėjimo gynyboje, tačiau labiausia trūko „deguonies“. Svarbiausia, kad didelis noras ir kovingumas leido kompensuoti deguonies trūkumą ir pavyko iškovoti pirmąją pergalę prieš solidų varžovą.

Žinant „Ferimstos“ komandą keliami tikslai yra tik patys aukščiausi. Tačiau, aš kaip laikinasis treneris keliu komandai tikslus kiek kitus: jausti malonumą žaidimui, įtraukti visus komandos narius į komandą, ir visus „iš širdies“ kovoti už juodai baltą šeimą.

Ignas Pagalys, „Tegra“

Šiandien iškart į rungtynes ateiti, be treniruočių nėra lengva, bet įdomu. Pasitarėm trumpą taktikėlę, kas kaip ką turi daryti, kur bėgti, ką gynyboje daryti.

Visai neblogas vaizdas. Sezonas nuteikia mane optimistiškai. Gera sudėtis, geri charakteriai, tad žiūriu pozityviai į viską.

Šiandien pakišo koją, nes vyrai visai be treniruočių šiame sezone, tad reikia laiko komandai. Plius rotacijos nebuvo visai, o dar pagrindinis įžaidėjas Paulius Naraškevičius trečiame kėlinuke iškrito dėl traumos.