Naujiena

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko trejos rungtynės, kuriose pergales šventė favoritėmis laikytos komandos - brolių Lavrinovičių vedami „Sporto namai“, VGTU ir VU ekipa.

Centrinėje vakaro akistatoje susigrūmė savo aikštėje žaidusi „Sporto namų“ (2-1) komanda ir MRU (2-1) kolektyvas.

Dvejomis pergalėmis iš eilės sezoną pradėjusi svečių komanda atvyko be savo pagrindinių žaidėjų ir labai negausiomis pajėgomis, tad MRU strategas Vytautas Poteliūnas dar prieš rungtynes sakė, jog pergalę pasiekti bus labai sunku.

Niūriai prognozei daug laiko išsipildyti neprireikė - fantastiškai žaidusių LavTwins traukiami „Sporto namai“ dar pirmajame kėlinuke įgijo dviženklę persvarą (23:8), kurią dvikovos pusiaukelėje dar labiau padidino (41:19).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkų treneris Rolandas Skaisgirys stengėsi įtraukti į rotaciją kaip įmanoma daugiau žaidėjų, tad MRU atstovai gavo progą įkvėpti gaivaus oro.

Vis tik, net ir leisdami pasireikšti atsarginiams aikštės šeimininkai be didesnio vargo išsaugojo solidžią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 75:47.

Pasibaigus dvikovai abu broliai priėjo prie savo pirmojo trenerio V.Poteliūno ir atsiprašė už gerą žaidimą, o Darjušas pridėjo auksinę frazę: „Treneri, mes kaip įmanydami stengėmės pramesti kuo daugiau metimų. Nepykite“.