Naujiena

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės C lygoje vyko vienas įdomesnių pastarųjų metų derbių, kuriame pirmą kartą ginklus surėmė dvi OAKS klubui priklausančios ekipos – savo aikštėje žaidusi „Oaks-2-Tirola“ (4-2) komanda ir Karolio Kuliūno diriguojama „Nol Semkers-Oaks“ (2-3) armija.

Kaip ir dera tikrame derbyje, nuo pat pirmų minučių aikštėje užvirė graži, emocinga ir lygi kova. Nors priekyje visąlaik buvo Valdo Paukšto treniruojami aikštės šeimininkai, tačiau iki pat trečiojo kėlinuko vidurio „nol semeriai“ lyg šunys kibo varžovams į atlapus neleisdami jiems įgyti solidesnės persvaros.

Vis tik, sužaidus kiek daugiau nei 35 minutes rungtynėse įvyko lūžis. Svečiai keletą kartų nepataikė iš patogių padėčių, kelis kartus lygioje vietoje prarado kamuolį, o tuo pasinaudoję „Oaks-2“ krepšininkai pabėgo į priekį ir kėlinuko pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą (52:40).

Lemiamame ketvirtyje „Nol Semkers-Oaks“ kolektyvas dar bandė spardytis, tačiau kur kas užtikrinčiau žaidę V.Paukšto auklėtiniai išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę – 77:57.

Nors svečiai kiek taikliau atakavo iš dviejų taškų zonos (18/41 dvit., 43,9%-17/43 dvit., 49,5%), tačiau koją jiems pakišo gerokai prastesnis snaiperių pasirodymas (4/30 trit., 13,3%-9/30 trit., 30%) ir gana ženklia persvara pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (42-50).