A.Makulavičiaus taurės finale - déjà vu, antrus metus iš eilės grumsis tos pačios ekipos

Antradienio vakarą buvo sužaistas antrasis GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuojamo Alekso Makulavičiaus taurės turnyro pusfinalis, kuriame susigrūmė „VILNIUS TECH“ ir vieną studentų ekipą ketvirtfinalyje jau eliminavusi „LKA-Karys“ komanda.

Šįkart kariams pakartoti istorijos nepavyko, o štai Gintaro Šerkšno auklėtiniai padarė tą patį, ką jiems buvo pavykę padaryti lygiai prieš metus - žengė į taurės finalą.

Savo aikštėje žaidę studentai buvo laikomi rungtynių favoritais, tačiau pirmoje susitikimo dalyje kariai nieko nenusileido savo varžovams ir iki pat didžiosios pertraukos žengė koja kojon su „VILNIUS TECH“ atstovais, o keletą kartų net buvo išsiveržę į priekį (34:30, 36:35).

Visgi po pakankamai įtemptos pirmos susitikimo dalies vėliau viskas apsivertė aukštyn kojom.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai pademonstravo visiškai kitokio lygio gynybą ir antroje rungtynių dalyje praleido vos 20 taškų.

Maža to, puikiai gindami savojo krepšio prieigas studentai gana neblogai išnaudojo susikurtas progas ir dar trečiajame kėlinuke įgijo dviženklį pranašumą (59:46).

Lemiamame ketvirtyje jau atrodė, kad kariai nebepasitiki savo jėgomis, tad „VILNIUS TECH“ studentai tiesiog išlaikė žaidimo ritmą, dar labiau padidino savo pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę - 80:57.

Kaip ir pernai pavasarį, taip ir šiemet A.Makulavičiaus taurės finale „VILNIUS TECH“ ekipa grumsis su „Ferimstos“ vyrais.

Prieš vienerius metus finale didesnės intrigos nebuvo, o Edvino Justos auklėtiniai pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę.

Šiemet kova dėl trofėjaus vyks jau VILNIUS TECH sporto salėje, tad ar namų sienos padės studentų ekipai pamatysime jau gana greitai. Finalo startas - sekmadienį, kovo 12 d., 15:20 val.!