Antrą kartą sezone „Ferimstą“ palaužusi „VILNIUS TECH“ ekipa įsitvirtino antrojoje turnyro lentelės vietoje

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“ (6-2) ekipa antrą kartą šiame sezone palaužė SK „Ferimstos“ (2-7) vyrus ir įsitvirtino antrojoje turnyro lentelės vietoje.

Susitikimą geriau pradėjo svečiai, kurie iki antro kėlinuko vidurio didesne ar mažesne persvara buvo priekyje.

Vis tik tuomet Gintaro Šerkšno treniruojami studentai perėmė iniciatyvą į savo rankas, pabėgo į priekį ir įgavę pasitikėjimo savo jėgomis iki pat dvikovos pabaigos buvo ne tik aikštės, bet ir padėties šeimininkais.

Tiesa, likus žaisti vos kiek daugiau nei minutę „Ferimsta“ buvo priartėjusi iki pavojingos 2 taškų ribos (71:73), tačiau per likusią rungtynių dalį svečiams pasižymėti nepavyko.

Tuo tarpu studentai išprovokavo dvi pražangas, realizavo du baudų metimus ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 75:71.

Įdomu tai, jog „Ferimsta“ taikliau už varžovus metė baudas, be to tiksliau atakavo krepšį tiek iš dviejų, tiek iš trijų taškų zonos.

Visgi, koją svečiams pakišo neįprastai didelis (19) klaidų skaičius, po kurių „VILNIUS TECH“ atstovai pelnė net 21 tašką (kuomet „Ferimsta“ vos 6).