C lyga pasekė A lygos pėdomis - nutraukė sezoną ir paskelbė čempionus

Šiandien per pietus, nuotolinės ZOOM konferencijos būdu, vyko GEALAN-Sostinės C lygos vadovų pasitarimas, kuriame buvo sprendžiamas tolimesnis 2019-2020 m. sezono likimas.

Skirtingai nei prieš tai vykusiose konferencijose komandų vadovų nuomonės buvo gana vieningos, tad didžiule balsų persvara buvo nupsręsta nutraukti C lygos sezoną fiksuojant lygos rezultatus pagal reguliariojo sezono reitingą.

Tad 2019-2020 m. sezono C lygos čempionės titulas atiteko „Narestos“ komandai, sidabro medaliai bus įteikti „Taurus“ vyrams, o bronza atiteka „Teltonikos“ ekipai.

Tuščiomis neliks ir dėl Mažosios taurės turėjusios kovoti komandos. Pirmą kartą įsteigtą trofėjų ir aukso medalius iškovojo „Kiemento“ vyrai, sidabras atiteko „Tirolos“ ekipai, o Mažosios taurės bronza (jei iki birželio mėnesio bus padengti finansiniai įsipareigojimai) bus įteikta „Grigiškių“ atstovams.

Be to, nuspręsta, kad už neįvykusias rungtynes C lygos komandoms priklausys 60€ dydžio kompensacijos, kurias jos galės panaudoti Vasaros lygos, Rudens taurės ar kito sezono dalyvio mokesčio nuolaidoms.