"Conserela" ketvirtfinalio serijoje atstatė pusiausvyrą

[nuotrauka1]"Montavit" čempionato lyderė "Bravo" komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone. "Sostinės" pirmenybių A lygos atkrintamosiose varžybose "Bravo" išvykoje 87:106 (29:17, 21:20, 24:25, 32:25) nusileido "Conserela" ekipai, kuri išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą - 1:1.

Šturmavo varžovų krepšį

Kupini noro atsirevanšuoti už apmaudžią nesėkmę (78:83) svečiuose "Conserela" krepšininkai nuo pirmųjų rungtynių minučių puolė šturmuoti varžovų krepšį. Kovingai ir užtikrintai žaidę aikštelės šeimininkai pirmąjį ketvirtį laimėjo 29:17.

Antrajame kėlinuke "Bravo" kiek pristabdė įsibėgėjusius varžovus - "Conserela" šiame ketvirtyje tik minimaliai padidino skirtumą. Po dviejų kėlinių šeimininkų pranašumas siekė 13 taškų (50:37).

Nutrūko pergalių serija

Po pertraukos vaizdas aikštelėje trumpam pasikeitė. Spurtu 9:2 trečiąjį kėlinuką pradėjusi "Bravo" komanda deficitą sumažino iki 6 taškų (52:46). Sunerimęs "Conserela" strategas Tadas Stankevičius paprašė minutės pertraukėlės.

Trenerio patarimų išklausę arenos šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir dar sykį įspūdingai nutolo - 62:46 (26 min.). Tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigę svečiai vėl sušvelnino skirtumą (74:62).

Nė karto nesėkmės kartėlio šiame sezone iki tol neparagavę ir 21 rungtynes iš eilės laimėję "Bravo" krepšininkai pirmąkart atsidūrė tokioje nepavydėtinoje situacijoje.

Nors ketvirtojo kėlinuko viduryje Vilniaus čempionato lyderiai buvo prisiviję priešininkus (76:68), įspūdingai rungtynių pabaigą sužaidusio komandos lyderio Tomo Purlio vedami aikštės šeimininkai iškovojo solidžią ir užtikrintą pergalę.

Lemiamas mūšis - trečiadienį

"Trauktis mes nebeturėjome kur - žūtbūt reikėjo laimėti. Be to, ši pergalė mums labai svarbi psichologiškai - sau ir kitiems įrodėme, kad "Bravo" ekipa nėra neįveikiama", - po rungtynių tvirtino "Conserela" vadovas Martynas Juocevičius.

Jis pabrėžė, kad "Conserela" komanda pirmąkart šiame sezone žaidė pajėgiausios sudėties. "Manau, kad trečiose rungtynėse abiejų komandų galimybės bus vienodos, tačiau mes turėsime šiokį tokį psichologinį pranašumą", - pridūrė M.Juocevičius.

"Bravo" trenerio Rolando Knyzos nuomone, svečiams šiame mače pritrūko dviejų komandos lyderių: "Šįvakar mums negalėjo padėti Audrius Vasiliauskas ir Nerijus Ramutis. Šie du žaidėjai pirmoje dvikovoje labiausiai prisidėjo prie pergalės".

Strategas pripažino, kad lemiamose ketvirtfinalio serijos rungtynėse psichologinį pranašumą turės varžovai. "Conserela" laimėjo žūtbūtines rungtynes ir įgavo pasitikėjimo savo jėgomis, todėl trečiadienį laukia labai sunkus mačas", - įsitikinęs R.Knyza.

Iš rungtynių protokolo:

"Conserela": A.Šilys - 25 (4/4 tritaškių, 4 rez. perd.), T.Purlys - 20 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), D.Jovaiša - 15 (5/7 tritaškių).

"Bravo": A.Ūsaitis - 24 (5/7 tritaškių), B.Steponėnas - 17 (2/8 tritaškių), S.Vigraitis - 15.