Didžiulę persvarą iššvaistę studentai pergalės iš rankų nepaleido

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės krepšinio A lygoje vyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Vilniaus universiteto“ (6-3) ekipa dramatiškai palaužė „Taupos“ (3-5) atstovus.

Aikštės šeimininkai nuo pat pirmų minučių ėmė diktuoti savo sąlygas ir nė karto (!) neleido varžovams pirmauti. Visgi, net ir su tokiu scenarijumi pergalė buvo iškovota labai dramatiškai.

Antrajame kėlinuke studentai keletą kartų turėjo dviženklę persvarą (39:27, 41:30, 45:33), tačiau Igno Pagalio treniruojamos ekipos tai nepalaužė.

Anaiptol, dirbdami gynyboje ir kartais sužaisdami geresnes atkarpas svečiai išliko rungtynėse, o trečiajame ketvirtyje net buvo išlyginę rezultatą (49:49).

Šalta dušą gavę VU krepšininkai netrukus vėl įjungė aukštesnę pavarą ir kėlinuko pabaigoje pasiuntė varžovus į nokdauną (70:56). Tačiau lemiamame ketvirtyje „Taupa“ sugebėjo sukurti dar vieną mažą stebuklą ir nuoseklaus darbo dėka dar kartą atkūrė rungtynėse intrigą.

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes aikštės šeimininkai turėjo saugią persvarą (80:72), bet „Taupos“ vyrai sugebėjo pelnyti net 7 taškus be atsako ir likus žaisti 13 sek. sumažino turėtą deficitą iki minimumo (79:80).

Maža to, po svečių pražangos Vincentas Adomaitis prametė abu baudų metimus, o kamuolį atkovojo svečių atstovai, tačiau Roko Balbieriaus tolimas metimas skriejo pro šalį, o netrukus nuaidėjusi finalinė sirena pskelbė dramatišką VU ekipos pergalę - 80:79.