Dvi pergales per dvi dienas iškovoję VU studentai - turnyro rikiuotėje vėl pirmi

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Taupa“ (8-7) priėmė antrą dieną paeiliui žaidusius „Vilniaus universiteto“ (11-3) studentus.

Nors dvikovos išvakarėse Rimanto Kaminsko treniruojama svečių ekipa šventė principinę pergalę, tačiau studentai dar šiek tiek jėgų buvo pasilikę ir dar vieniems varžovams.

Dar pirmajame kėlinuke VU atstovai parėmė iniciatyvą į savo rankas ir ėmė diktuoti varžovams savo sąlygas.

Nors sužaidus beveik keturias minutes „Taupa“ buvo išsiveržusi į priekį (15:12), tačiau ketvirtį studentai užbaigė galingu spurtu 10:2 po kurio susigrąžino apčiuopiamą pranašumą (22:17).

Atsidūrę besivejančių vaidmenyje „Taupos“ vyrai nepalūžo ir ilgą laiką alsavo varžovams į nugaras, o lemiamo kėlinuko pradžioje dar kartą buvo juos aplenkę (65:61).

Vis tik tuomet VU ekipa suorganizavo dar vieną galingą spurtą 11:1 po kurio dar kartą pasiuntė aikštės šeimininkus į nokdauną (72:66).

Per likusį dvikovos laiką „Taupos“ vyrai dar bandė sukurti stebuklą, tačiau pasitikėjimą savo jėgomis įgavę R.Kaminsko auklėtiniai išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 80:73.

Verta pažymėti, kad aikštės šeimininkai patys turėjo vos septynis krepšininkus, tad dvikovos pabaigoje galėjo jausti jėgų stygių.

Kita vertus, šioje dvikovoje „Taupa“ turėjo visą savo smogiamąjį penketuką, tad labai didelių pasiteisinimų nesėkmei irgi nereikėtų ieškoti.