Dviženklį pranašumą iššvaistę „VILNIUS TECH“ krepšininkai apkartino karių šventę

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje vyko vienerios rungtynės, kuriose susigrūmė savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“ (4-1) ekipa ir šiandien Lietuvos kariuomenės dieną mininti „LKA-Karys“ (2-3) komanda.

Nors kariams būtų tapusi geriausia dovana kariuomenės dienos proga, tačiau Gintaro Šerkšno treniruojami studentai dovanų įteikimą paliko Kalėdų šventėms.

Sužaidus dešimt minučių aikštės šeimininkai turėjo trapią persvarą (20:17), tačiau galingas spurtas antrajame kėlinuke leido studentams atitrūkti ir dvikovos pusiaukelėje įgyti triuškinamą pranašumą (44:25).

Trečiajame ketvirtyje abi komandos žaidė kokybišką, rezultatyvų krepšinį, tačiau svarbiausias dalykas, skirtumas tarp ekipų, išliko kone toks pats (68:50).

Visgi, kuomet jau atrodė, kad „VILNIUS TECH“ ekipai tereikia išlaikyti žaidimo ritmą ir pergalingai užbaigti rungtynes, viskas apsivertė aukštyn kojom.

Tikrą kovotojų dvasią pademonstravę kariai lemiamame kėlinuke ėmė pamažu artėti prie varžovų, o likus žaisti 41 sek. jų deficitas ištirpo iki minimumo (73:74).

Maža to, kitoje atakoje aikštės šeimininkų įžaidėjas Evaldas Rastenis sužingsniavo, o kamuolio kontrolę perėmę kariai suorganizavo puikią ataką, kurią rezultatyviai užbaigęs svečių puolėjas Gytis Sutkus išvedė „LKA-Karys“ ekipą į priekį - 75:74!

Aikštės šeimininkai jau nebeturėjo minutinių pertraukėlių, tad „VILNIUS TECH“ studentai nėrė į greitą ataką ir dvikovos baigtį nusprendė pabaigti metimu iš toli.

Svarbiausias dvikovos metimas buvo patikėtas Mantui Vavilovui, kuris smeigė šaltakraujišką tritaškį ir padėjo išplėšti aikštės šeimininkams kol kas dramatiškiausią sezono pergalę - 77:75.

VILNIUS TECH
LKA-Karys
Ignas Bilinskas 20 PTS 20 Deividas Rinkūnas
Ignas Bilinskas 13 REB 7 Karolis Bakanauskas
Evaldas Rastenis 7 AST 7 Deividas Rinkūnas
KOMENTARAI
Gintaras Šerkšnas, „VILNIUS TECH“

Pas mus susirinko šeši žiūrovai tai norėjome jiems intrigą sukurti, kad ir vėl ateitų.

Iš vakaro buvome Klaipėdoje, studentų lygoje, tad lyderiai buvo pavargę. Kai persvara buvo didelė bandžiau įvesti daugiau žmonių, tad persvara pradėjo tirpti, tirpti ir visai ištirpo.

O kai išsimuši iš vėžių, tai paskui jau būna labai sunku labai, bet svarbiausia laimėjome.

Tai ne paskutinė mūsų pergalė ir tikrai būtų buvęs ne paskutinis pralaimėjimas. Judam į priekį ir svarbiausia, kad vyrai iš tokių rungtynių kažką pasiimtų.

Arturas Jasinskas, LKA-Karys

Sveikinu visus kolegas su Lietuvos kariuomenės diena!

Kovotojų dvasios visiems, kokią parodė mūsų komandos nariai vakar vakaro rungtynėse. Puikios rungtynės su varžovų siurprizu antram kėlinyje kada truputi sugriuvom prieš aikštės gynybą.

Patys nepataikėm, o varžovai sumetė praktiškai viską. Po to išėjom mažesniu penketu, atsirado aštrumo ir to eigoje pasivijom varžovą.

Gaila, šiek tiek susigadinom šventę sau, bet kovojo kariai nuostabiai! -25 atžaista, įspūdingesnis sugrįžimas nei Žalgirio! Greičiausia tai lygios rekordas :) Tokie kovotojai turim būti visada!