Fizinę kovą varžovams davusi „Vilniaus kolegija“ grįžo į pergalių kelią

Trečiadienio vakarą įvyko vienerios GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Vilniaus kolegijos“ (7-7) ekipa priėmė SK „Oaks-Tirola“ (9-4) vyrus.

Pastaruoju metu Gedimino Bražionio treniruojami studentai demonstravo puikią formą ir kluptelėjo tik praėjusią savaitę nusileisdami „Vilniaus universiteto“ ekipai.

Tuo tarpu „ąžuolai“ atvirkščiai, pastaruoju metu buvo gerokai išsimušę iš vėžių, tad trečiadienio vakarą turėjo puikią progą reabilituotis. Visgi, žiūrint iš šalies žymiai didesnį norą kautis vakar demonstravo aikštės šeimininkų ekipa.

Dvikovą geriau pradėjo „Oaks-Tirola“ vyrai, kurie demonstravo sau būdingą laisvą, greitą ir rezultatyvų žaidimą.

Tačiau vos tik pirmo kėlinuko pabaigoje svečiai kluptelėjo ir leido varžovams atsidurti priekyje, pasitikėjimas savo jėgomis dingo, atsirado skuboti metimai ir klaidos gynyboje. O to „Vilniaus kolegijai“ tik ir tereikėjo.

Pasinaudoję padriku varžovų žaidimu studentai davė varžovams kietą kovą, gana greitai pabėgo į priekį, o trečiojo ketvirčio viduryje susikrovė triuškinamą 14 taškų pranašumą (65:51).

Nors „ąžuolai“ lemiamame kėlinuke atsibudo ir pagaliau davė varžovams kontaktą, tačiau tam, kad išgelbėti rungtynes, svečiams jau pritrūko jėgų ir laiko.

Tad studentai išsaugojo trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė jau septintąją pergalę šiame sezone - 88:80.

Verta pažymėti, kad „Vilniaus kolegija“ šioje dvikovoje žaidė be naudingiausio savo žaidėjo Aro Juknos, taip pat studentų ekipai trūko Karolio Bakanausko, kuris taip pat duoda daug naudos tiek puolime, tiek gynyboje.

Tuo tarpu „Oaks-Tirola“ trenerių štabui yra apie ką pagalvoti, nes po puikaus sezono starto, pastaruoju metu „ąžuolai“ yra tarsi ne savi, nes per pastarąsias penkerias rungtynes buvo iškovota vos viena pergalė, o ir ji prieš eksperimentine sudėtimi bei nuotaika žaidusią „Ferismtos“ komandą.

Vilniaus kolegija
SK Oaks-Tirola
Mindaugas Gružys 25 PTS 21 Tautvydas Jodelis
Mantas Mažeika 11 REB 11 Kipras Davidonis
Edvin Volodkovič 11 AST 8 Žygimantas Žiukas
KOMENTARAI
,
Valdas Paukštas, SK Oaks-Tirola

Sveikinimai VIKO komandai. Laimėjo tie, kurie labiau norėjo laimėti. Kad ir be pagrindinių žaidėjų, bet sužaidė puikias rungtynes.

Leidome mesti laisviems, praleidome prakirtimus ir varžovai pagavo bangą, tada pataikė ir sunkesnius metimus bei mėgavosi žaidimu. O mes… tiesiog metėme tritaškius, kurių nelabai pataikėm, baudos - nėra ką kalbėti. Baudos aikštelėje nesusikūrėm nieko, kažką pabandėm, bet prieš agresyvią gynyba ne taip ir lengva, tai geriau mesti tris. Mes nusiėmėm 20 kamuolių puolime, padarėm mažiau klaidų, bet vis tiek pralaimėjome. Manau tai daug ką pasako.

Šis pralaimėjimas labai laiku ir vietoj. Dabar mes arba parodysime, kad norim ir galim žaisti, taip kaip žaidėme, arba nukrisim į lentelės apačią. Aš tikiu, kad mes tikrai esam ne tokia komanda kaip buvome vakar, o ar taip yra iš tikrųjų, pamatysime netolimoje ateityje.