Gruodžio mėnesio geriausieji

Nauji metai baigia įsibėgėti, tad pats metas užbaigti visus 2019-ųjų galus ir paskelbti naudingiausių gruodžio mėnesių žaidėjų sąrašą.

Tradiciškai GEALAN-Sostinės krepšinio lyga nuodugniai išanalizavo visas praėjusį mėnesį vykusias rungtynes ir išrinko geriausius  A, B, C, D1 ir D2 lygų žaidėjus!

Vienam iš geriausiųjų atiteks „Sportpoint“ įsteigtas prizas - 50€ čekis, o kitam laureatui ne ką prastesnis prizas - bilietas į mūsų šio sezono partnerio Vilniaus „Ryto“ klubo rungtynes!

Daugiau jūsų nervų netampome ir nieko nedelsdami skelbiame GRUODŽIO mėnesio geriausių simbolinius penketus!

A lyga

Mėnesio žaidėjas

Darjuš Lavrinovič, „Sporto namai“.

Trečias mėnuo ir trečias MVP titulas. Daugiau komentarų turbūt nereikia. Nebent pridėsime, jog trečias kartas nemelavo ir brolis iškovojo mūsų partnerių „Sportpoint“ įsteigtą prizą - 50€ čekį.

O skaičiai tokie: praėjusį mėnesį per trejas sužaistas rungtynes „Sporto namų“ vidurio puolėjas vidutiniškai pelnė po 21,6 taško, atkovojo po 14,3 atšokusio kamuolio, atliko po 3,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 35,3 naudingumo balo.

Simbolinis penketukasB lyga

Mėnesio žaidėjas

Karolis Raginis, SK „Oaks-Tirola“

Matematika labai paprasta - kuomet Karolis Raginis gina „ąžuolų“ klubo garbę Igno Pagalio treniruojama „Oaks-Tirola“ vargo nemato ir skina pergales. Jeigu „briedis“ lakioja miškais - jo ekipos draugai dažniausiai turi nemažai problemų.

Jei pridėsime puikią gruodžio mėnesio statistiką vidutiniškai pelnyti po 22,7 taškai, atkovoti po 9,3 atšokusio kamuolio ir surinkti 30 naudingumo balų abejonių dėl MVP titulo nelieka.

Simbolinis penketukas

C lyga

Mėnesio žaidėjas

Mantas Viliušis, KK „Grigiškės“

Nors Mantas Viliušis C lygoje nėra naujokas ir šia yra surengęs ne vieną puikų pasirodymą, tačiau jei neklystame, tai - pirmasis jo MVP titulas, parodantis, jog krepšininkas pagaliau tampa stabilus

Paskutinį 2019-ųjų mėnesį M.Viliušis sužaidė dvejas rungtynes, per kurias pelnė po 27 taškus, atkovojo 15 atšokusių kamuolių, atliko po 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 37 naudingumo balo. Dviem žodžiais tariant - tiesiog fantastika!

Simbolinis penketukas

D1 lyga

Mėnesio žaidėjas

Povilas Kaminskas, „Oaks-3-Tirola“

Lapkritį po ilgos tylos pagaliau iššovęs Povilas Kaminskas praėjusį mėnesį tęsė savo žygdarbius ir demonstruodamas „Terminatoriaus“ epiteto vertą žaidimą leido „ąžuoliukams“ išlikti pergalių kelyje.

Per dvejas sužaistas rungtynes P.Kaminskas vidutiniškai pelnė po 19,5 taško, atkovojo po 18,5 atšokusio kamuolio, atliko po 5,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 44,5 naudingumo balo.

Trumpai. Aiškiai. Klasiškai.

Simbolinis penketukas

D2 lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Mindaugas Vilutis, JBR
 
Sezono pradžioje, po vienų prastenių rungtynių Mindaugo Vilučio komandos draugai ėmė šūkauti, kad auga rimtas kandidatas į E lygą.

Panašu, kad Mindaugas šias pastabas išgirdo bei per pastaruosius kelis mėnesius ne tik pradėjo demonstruoti sau būdingą žaidimą, bet ir sugebėjo nuskinti MVP titulą.
 
Praėjusį mėnesį JBR komandos puolėjas sužaidė trejas rungtynes, per kurias pelnė po 21 tašką, atkovojo po 18,7 (!) atšokusio kamuolio, atliko po 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po  36,7 naudingumo balo.

Kone idealus mėnuo asmeninėje įskaitoje atnešė M.Vilučiui ne tik titulą, bet ir puikią dovaną! Krepšininkui atitenka Vilniaus „Ryto“ klubo įsteigtas prizas - kvietimas į bet kurias LKL rungtynes.

Prizą galima atsiimti pačioje „Ryto“ būstinėje, kurioje klubo administracija ne tik įteiks kvietimą, bet ir supažindins su klubo viduje dirbančiais žmonėmis!

Simbolinis penketukas