Kviečiame registruotis į 2023-2024 m. sezoną

Kaip ir kasmet, sulig pirmąja rudens diena, pradedame registraciją į jau 27-ą sezoną skaičiuojantį GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) čempionatą!

Praėjęs sezonas buvo sėkmingiausias SKL istorijoje, tad toks komandų pasitikėjimas verčia mus dar labiau pasitempti ir stengtis suteikti lygos dalyviams daugiau naujovių bei azarto krepšinio aikštelėje!

Tad nuo šiandien iki spalio 01 d.  lauksime komandų paraiškų į 2023-2024 m. sezoną!

Jau spalio pradžioje numatyti For Fun ir Moterų lygų startai, savaite vėliau planuojame pradėti A lygos sezoną, o visus kitus čempionatus planuojame pradėti spalio 16 d.

Kas jūsų laukia SKL pirmenybėse?

 • Dėl prestižinės Alekso Makulavičiaus taurės kovos 8 stipriausios reguliariojo sezono pirmo rato A lygos komandos.
 • Dėl azartiškosios ir pirmą kartą nemokamai organizuojamos SKL taurės kovos visos B ir C lygų komandos, o D ir E lygos dalyvės turės progą nemokamai varžytis dėl naujai įsteigtos SKL mažosios taurės (pavadinimas dar gali būti keičiamas).
 • Šio sezono C, D ir E lygose nauja, dar daugiau intrigų žadanti, turnyro sistema!
 • Įvestas žaidėjų reitingavimas, kuris padės dar geriau subalansuoti komandų pajėgumą lygose.
 • Naujovės SKL komunikacijos komandoje, kuri jums suteiks dar daugiau turinio ir džiugins jus ne tik straipsniais, bet ir tinklalaidėmis bei įdomybėmis socialiniuose tinkluose.
 • Pirmą kartą istorijoje SKL turės savo erdvę, kurioje lygos dalyviai turės išskirtines sąlygas užsakant gėrimus bei užkandžius, ir kurioje vyks visi kito sezono renginiai.
 • Taip pat numatyta tęsti praėjusiame sezone puikiai pasiteisinusius išskirtinius sezono atidarymo ir uždarymo renginius, pokerio turnyrus ir protų kovas, kuriuose galėsite ne tik neformaliai pabendrauti su kolegomis, bet ir įveikti juos kituose frontuose!

Ir tai tik svarbiausi akcentai, kuriuos mes esame numatę artėjančiame sezone. Turime daugybę idėjų, esame pasiruošę sunkiam darbui, tad kviečiame jus  prisijungti prie GEALAN-Sostinės krepšinio lygos bendruomenės ir kartu pasinerti į naują 2023-2024 m. sezoną!

GEALAN-SKL privalumai:

 • Patirtis ir profesionalumas. Sostinės čempionatą rengiame nuo 1996 m. Per 27 metus sukaupėme neįkainojamos patirties. Žinome, ko reikia krepšinio mėgėjams, todėl nuoširdžiai dirbame, kad žaisdami mūsų turnyruose turėtumėte geriausią patirtį.   
 • Informatyvi svetainė. Kasmet investuojame į internetinės svetainės tobulinimą, didiname jos funkcionalumą ir informatyvumą, tad nenuostabu, jog sostineskl.lt pelnytai laikoma viena geriausių krepšinio svetainių Lietuvoje.
 • Inovatyvumas. Pirmieji Vilniuje pradėjome reguliariai vesti statistiką kompiuteriu, transliuoti rungtynes online režimu. Atsisakyta popierinio protokolo pildymo, kad būtų padidintas statistikos vedimo tikslumas. 
 • Galimybė varžytis su profesionalais. Čempionate dalyvauja komandos, savo sudėtyse turinčios ryškiausias Lietuvos krepšinio žvaigždes, Sostinės čempionatuose yra žaidę: Mindaugas KuzminskasRamūnas ŠiškauskasAndrius GiedraitisErikas KučiauskasGintautas VileitaRolandas SkaisgirysVirginijus SirvydisRolandas JarutisRolandas Matulis, Darjušas Lavrinovičius ir Kšyštofas Lavrinovičius.

Rungtynių skaičius, žaidėjų apribojimai

  NKL RKL A lyga B lyga C lyga U-20 (NKL) U-18 (LKL) Rungt. sk. Dubleriai
A lyga 2 neribotas - - - neribotas neribotas 19 -
B lyga 1 neribotas 2 - - neribotas neribotas 18 3
C lyga negalima neribotas negalima* 2 - neribotas neribotas 16 3
D lyga negalima* negalima* negalima* negalima* 3 negalima* negalima* 16 3
E lyga negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* 16 3**
Įmonių lyga apribojimų nėra, svarbu, kad būtų įmonės darbuotojas 16 -

* - išskyrus žaidėjus iš žemesnėse lygose žaidžiančių dublerinių ekipų.
**-neribojamas dublerių skaičius, jei pagrindinė komanda žaidžia D lygoje.

Reikalavimai

Komandos, norinčios rungtyniauti 2023-2024 m. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje, privalo:

- Iki š.m. spalio 01 d. atsiųsti pilnai užpildytą komandos paraišką el. paštu vaidas@sostineskl.lt.


Atsisiųsti paraiškų formas:

SKL DALYVIO PARAIŠKA

  - Mažiausiai vieną kartą per savaitę turi turėti krepšinio salę namų rungtynėms;

- Iki š.m. spalio 14 d. sumokėti dalyvio mokestį: A lygoje - €2200, B lygoje - €1700, C, D ir E lygose -  €1300, Įmonių lygoje - €1500 (parašius prašymą, mokėjimo terminą galima išskaidyti arba atidėti);

Komandos norinčioms dalyvauti GEALAN-Sostinės krepšinio lygos čempionate neturint savo salės bus taikomas papildomas 700€ mokestis.

- Nusifotografuoti su krepšinio apranga ir atsiųsti profilines žaidėjų nuotraukas.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų mums, kreiptis galite šiuo kontaktu: vaidas@sostineskl.lt, tel. 8 610 10594.

#SostinėsKL