Nenugalimieji: „Ferimsta“ trečią kartą iš eilės iškovojo A.Makulavičiaus taurę

Sekmadienio vakarą baigėsi pirmasis oficialus GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuotas 2022-2023 m. sezono turnyro, o pirmąjį trofėjų į viršų kėlė Alekso Makulavičiaus taurės laimėtojai. Jais tapo „Ferimstos“ krepšininkai, kurie šį titulą iškovojo jau trečią kartą paeiliui!

Finalo rungtynių fotogaleriją rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Žinant, kad dėl A.Makulavičiaus taurės kovoja elitinės Vilniaus mėgėjų komandos, suvokti trijų iš eilės laimėjimų seriją yra ganėtinai sunku. Kažką panašaus pavyko padaryti tik Madrido „Real“ futbolo klubui, kuris prieš keletą sezonų padarė (ne)įmanoma, kuomet triskart paeiliui lamėjo Čempionų lygą.

Įdomu tai, kad savo žygį taurės link „Ferimsta“ pradėjo turėdama žemiausią, aštuntąjį reitingą, tačiau nepaisant to vis tiek sugebėjo pasiekti užsibrėžtą tikslą, kuomet finale rezultatu 83:69 palaužė „VILNIUS TECH“ ekipą.

Pirmoje susitikimo dalyje aikštėje vyko apylygė kova. Nors Edvino Justos treniruojama „Ferimstos“ komanda visą laiką buvo priekyje, tačiau fantastiškai iš toli atakavę studentai išlaikė saugų atstumą ir neleido varžovams atitolti.

Po didžiosios pertraukos E.Justo auklėtiniai spurtavo ir trečiojo kėlinuko pradžioje įgijo dviženklę persvarą (48:38).

Nors „VILNIUS TECH“ krepšininkai nepalūžo ir dar buvo apkarpę turėtą deficitą, tačiau didžiulį pasitikėjimą savo jėgomis įgavę „Ferimstos“ vyrai jau nebesidairė atgal.

Lemiamame kėlinuke E.Justos auklėtiniai atidirbo gynyboje, pataikė keletą sudėtingų tritaškių bei įgijo triuškinamą pranašumą.

Tiesa, studentai nenuleido rankų ir kovėsi iki pat pagrindinio laiko pabaigos, tačiau gausiai salėje susirinkę žiūrovai jau puikiai suprato, kad dvikovos nugalėtojas jau yra aiškus.

Naudingiausio finalo žaidėju buvo pripažintas nugalėtojų komandos gynėjas Darius Kibildis, kuris pelnė 31 tašką (7/14 trit.) ir dvikovą baigė surinkęs 24 naudingumo balus.

Beje, kalbant apie istoriją, A.Makulavičiaus taurė buvo organizuota jau šeštąjį kartą, o „Ferimsta“ savo lentynoje turi jau keturis šio turnyro trofėjus. Sakykite ką norite, tai - ne tik unikalu, bet ir labai sunkiai pakartojama!

SK Ferimsta
VILNIUS TECH
Darius Kibildis 31 PTS 22 Ignas Bilinskas
Ignas Juškevičius 18 REB 12 Ignas Bilinskas
Andrius Gaidys 9 AST 5 Evaldas Rastenis