Nepriekaištingai dvikovą pabaigę VU studentai šventė svarbią pergalę

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Taupos“ (5-7) ekipa priėmė „Vilniaus universiteto“ (10-4) studentus.

Didžiąją dvikovos dalį kova aikštėje vyko taškas į tašką ir iki pat ketvirtojo kėlinuko rezultatas svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę, o skirtumas tarp komandų retai kada viršydavo 5 taškų ribą.

Lūžis rungtynėse įvyko lemiamame ketvirtyje, kuomet VU studentai laimėjo keturių minučių atkarpą rezultatu 12:0 ir atitrūko nuo varžovų (71:60).

Nors į nokdauną pasiųsta „Taupos“ ekipa dar bandė kilti ant kojų, tačiau tam, kad išsigelbėtų Igno Pagalio auklėtiniams tiesiog pritrūko laiko, tad dvikovos pabaigoje nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė užtikrintą „Vilniaus universiteto“ ekipos pergalę - 75:65.

Tai buvo jau ketvirtoji VU pergalė paeiliui, leidžianti studentams įsitvirtinti stipriausiųjų trejete ir tęsti kovą dėl stipriausios reguliariojo sezono komandos vardo.

Tuo tarpu penkias pergales turinti „Taupos“ ekipa dabar visą dėmesį sutelkusi į kovą dėl ketvirtosios vietos ir aikštės pranašumo ketvirtfinalio etape.