Nestabdantys studentai pratęsė „Ferimstos“ nesėkmių ruožą

Antradienio vakarą stipriausioje Vilniaus mieste GEALAN-Sostinės A lygoje ginklus surėmė du elitiniai klubai - savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“ (3-0) ekipa ir pastatuoju metu kelio į pergales nerandanti SK „Ferimsta“ (1-3).

Tai buvo jau 20 šių ekipų tarpusavio akistata SKL čempionate, o iki vakar vakaro laikinai einančio trenerio pareigas Gintaro Plytniko auklėtiniai buvo laimėję 11 tarpusavio susitikimų.

Šių rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Nors formaliai favorito statusą turėjo „stogdengiai“, tačiau savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“ ekipa nuo pat pradžių parodė, kad yra ne tik arenos, bet ir padėties šeimininkai.

Pirmajame kėlinuke abi komandos dar žengė koja kojon, tačiau antrajame studentai per dešimt minučių pelnė net 30 (!) taškų ir dvikovos pusiaukelėje pabėgo į priekį - 50:43.

Po didžiosios pertraukos svečiai dar bandė kabinti į rungtynes, tačiau užtikrintai puolime žaidusi „VILNIUS TECH“ komanda gana nesunkiai išsaugojo įgytą pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė jau trečią pergalę iš eilės - 91:80.

Nugalėtojų ekipoje tiesiog pasakiškai žaidė Ignas Bilinskas pataikęs visus 10 mestų dvitaškių ir surinkęs galingą dvibubą dublį - 26 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

Jam puikiai talkino Benas Aleliūnas pelnęs 16 taškų ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipoje apie save priminė Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas įmetęs 14 taškų ir surinkęs 21 naudingumo balą.

Nors „Ferimsta“ šioje dvikovoje įspūdingai atakavo iš dviejų taškų zonos, pataikiusi net 67,7% metimų (21/31 dvit.), tačiau svečiai niekaip nesuderino savo toliašaudės artilerijos, tad tikslą pasiekė vos 8 tolimi metimai iš 30 (26,6%).

Tuo tarpu „VILNIUS TECH“ studentai kiek geriau išnaudojo savo snaiperius, laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40-34) ir žymiai geriau dalinosi kamuoliu (24-17).