„Nol Semkers-Oaks“ tėškė antausį reguliariojo sezono nugalėtojams

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidę „Vilniaus universiteto“ (13-4) studentai priėmė „Nol Semkers-Oaks“ (8-8) atstovus.

Aikštės šeimininkai dar praėjusią savaitę buvo užsitikrinę reguliariojo sezono nugalėtojų titulą, tad šiose rungtynėse studentai galėjo spręsti savas užduotis.

Tuo tarpu „nolsemkeriams“ kiekviena pergalė dabar svarbi lyg oras, tad Karolio Kuliūno auklėtiniai į rungtynes atvyko maksimaliai susikaupę.

Skirtingas požiūris į dvikovą pasijautė jau nuo pat pirmųjų jos akimirkų. Gynyboje sunkiai dirbę ir puolime trenerio nurodymus tiksliai vykdę svečiai dar pirmajame kėlinuke atitrūko nuo varžovų, o sužaidus dešimt minučų buvo priekyje (21:14).

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštėje išliko panašus, tad įpusėjus dvikovai „Nol Semkers-Oaks“ ekipa mėgavosi dviženkle persvara (41:28).

Po didžiosios pertraukos VU studentams buvo pavykę priartėti kuomet trečiojo kėlinuko pabaigoje skirtumas tarp komandų ištirpo iki 7 taškų (50:57).

Visgi, lemiamame kėlinuke svečiai vėl įjungė aukščiausią pavarą, susigrąžino dviženklį pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę - 78:69.

Vilniaus universitetas
Nol Semkers
Vincentas Adomaitis 22 PTS 24 Justas Šukelis
Matas Mačijauskas 16 REB 10 Robertas Veličko
Ernestas Stulgis 4 AST 5 Rapolas Raižys
KOMENTARAI
,
Karolis Kuliūnas, „Nol Semkers-Oaks“

Abi komandos buvo gan nukraujavusios dėl RKL atkrintamųjų, bet VU teko žaisti be starto penketo, todėl žinodami šį faktą turėjom pasiimti pergalę ir tą pavyko padaryti!

Neramina tas, jog nepavyksta išlaikyti solidžios persvaros ir vis susiduriam su bangavimais. Ačiū VU už kovą bei teisėjams už darbą.

Antradienio vakarą turėjo vykti dvejos rungtynės, įvyko tik vienerios, kuriose savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“ (10-6) komanda grįžo į pergalių kelią, kuomet be didesnio vargo rezultatu 91:68 palaužė „Vilniaus kolegijos“ (3-14) atstovus.

Aikštės šeimininkai į priekį pabėgo dar pirmajame kėlinuke (28:12). Nors vėliau žaidimas kiek išsilygino, tačiau Gintaro Šerkšno auklėtiniai nemažino apsukų, per likusį dvikovos laiką dar labiau padidino savo persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė triuškinamą pergalę.

VILNIUS TECH
Vilniaus kolegija
Mantas Vavilovas 22 PTS 15 Dastinas Morkūnas
Julius Jasiulis 10 REB 7 Edvin Volodkovič
Evaldas Rastenis 5 AST 4 Dastinas Morkūnas

O štai „Lidl Lietuva“ (2-15) ekipai nepavyko surinkti penkių žmonių, tad „LKA-Karys“ (7-9) komandai buvo įskaityta techninė pergalė 20:0.