Paskutinių sekundžių dramą laimėję VTP susigrąžino pirmą turnyro rikiuotės poziciją

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko dvejos rungtynės, kurios buvo žaidžiamos tuo pačius laiku, toje pat NBA Basketball School sporto salėje.

Vos šešis krepšininkus surinkę „Vėl Tie Patys“ (12-4) egzaminavo taip pat negausią sudėtį turėjusius „Nol Semkers-Oaks“ (7-7) atstovus ir šventė dramatišką pergalę.

Tuo tarpu kitoje akistatoje SK „Oaks-Tirola“ (9-7) įrodė savo pranašumą prieš toli gražu ne stipriausios sudėties buvusią „LKA-Kario“ (6-9) komandą.

Tie, kas pasirinko pirmadienio vakarą praleisti stebinti „Vėl Tie Patys“ ir „nolsemkerių“ akistatą tikrai nesuklydo, nes net neturėdamos optimalių sudėčių abi komandos sukūrė tikrą krepšinio spektaklį, kupiną veiksmo, netikėtų siužeto vingio ir nenuspėjamos pabaigos.

Per visą dvikovos laiką savo aikštėje žaidusių VTP atstovų didžiausia persvara buvo pasiekusi 8 taškus, tuo tarpu svečiai daugiausiai buvo suskrovę 6 taškų pranašumą.

O visa kita - buvo gražios, įtemptos ir intriguojančios taškų lenktynės, kurioms vos užteko keturiasdešimties minučių.

Likus žaisti 11 sek. po Domanto Jasionio taiklaus tritaškio „nolsemkeriai“ priartėjo iki minimumo (90:91). Tačiau jau kitoje atakoje Tautvydas Pipiras realizavo du baudos metimus ir sugrąžino savo ekipai saugią persvarą (93:90).

Lemiamos atakos teisę turėjusi „Nol Semkers-Oaks“ komanda sugebėjo sukurti mažą stebuklą, kuomet Rapolas Raižys atakuodamas iš toli išprovokavo varžovo pražangą.

Visgi svečių gynėjas pataikė tik vieną baudos metimą (91:93), o prieš pat finalinę sireną aikštės šeimininkų atstovas Gelmis Ramaneckas dar sugebėjo pelnyti du taškus įtvirtinusius dramatišką „Vėl Tie Patys“ komandos pergalę - 95:91.

Tai buvo dvyliktoji VTP ekipos pergalė leidusi jiems sugrįžti į pirmąją turnyro rikiuotės poziciją. Tuo tarpu „nolsemkeriai“ patyrė septintąjį pralaimėjimą ir šiuo metu rikiuojasi septintoje turnyro rikiuotės pozicijoje.

Gerbiamieji
Nol Semkers
Robert Subotkevič 38 PTS 27 Andrej Tichonov
Rokas Jukonis 13 REB 18 Robertas Veličko
Rokas Jukonis 6 AST 9 Rapolas Raižys
KOMENTARAI
Gelmis Ramaneckas , Vėl Tie Patys

Sunkios rungtynės, neturime didelės rotacijos, dėl ko ilsimės gynyboje, praleidžiam gerokai per daug taškų.

Tikimės lemiamoms kovoms sulaukti visų komandos draugų. Dėkui varžovams už kovą.

Antrose vakaro rungtynėse savo aikštėje žaidusi „Oaks-Tirola“ gana lengvai susitvarkė su „LKA-Karys“ ekipa.

Jei komandos žaistų pilnomis sudėtimis veikiausiai aikštėje būtų užsimezgusi ne ką mažesnė drama nei aukščiau aprašytoje akistatoje.

Visgi, dėl karinių pratybų ar kitų pateisinamų dalykų kariai surinko vos šešis žmones ir visiškai neturėjo priekinės linijos, kuri galėtų pasigrumti po krepšiais.

Dvikovos pradžioje svečiai pabandė žaisti greitą, tolimais metimai grįstą žaidimą ir tokia taktika davė vaisių (12:2, 15:4, 16:6).

Visgi „ąžuolų“ trenerių štabas sugebėjo laiko išbudinti savo komandą ir dar pirmo kėlinuko pabaigoje skirtumas tarp komandų gerokai aptirpo (17:23).

Antrajame kėlinuke „Oaks-Tirola“ vyrai įjungė aukštesnę pavarą, pradėjo pataikyti iš toli ir geriau išnaudoti savo aukštaūgius ir tai davė saldžių vaisių, nes jau dvikovos pusiaukelėje aikštės šeimininkai buvo priekyje (53:44).

Įgiję pranašumą „ąžuolai“ nusimetė psichologinė naštą nuo pečių, padidino žaidimo tempą ir sulig kiekviena minute ėmė vis labiau tolti nuo varžovų.

Trečio kėlinuko pabaigoje „Oaks-Tirolos“ persvara jau siekė 16 taškų (77:61) ribą, o nuaidėjus finalinei sirenai aikštės šeimininkai pasiekė pergalę net 21 taško persvara - 100:79.

Tai buvo jau penktosios Valdo Paukšto auklėtinių laimėtos rungtynės iš eilės, leidžianti „ąžuolams“ fiksuoti šiuo metu ilgiausią pergalių seriją A lygoje.

SK Oaks-Tirola
LKA-Karys
Justas Maceikis 23 PTS 26 Gytis Sutkus
Justas Maceikis 21 REB 8 Gytis Sutkus
Domantas Pikūnas 9 AST 5 Orestas Katilauskas
KOMENTARAI
Plk. Arturas Jasinskas , LKA-Karys

Su puse sudėties ąžuolų nenuversi, bet bandėm. Galimybes ir žaidimo kokybę parodėm pirmam kėlinyje, o toliau turėjome kautis santykiu 1:2 ir iškentėti. Tą ir padarė vyrai, atidavę visas jėgas.

Valdas Paukštas, SK Oaks-Tirola

Vakar priešininkai susirinko labai negausiai, o tas paveikė komandą, ypač pirmame kėlinyje. Turbūt vyrai pagalvojo, kad ir be minimalių pastangų laimės rungtynes.

Bet čia ne ta lyga ir ne tas varžovas, kad galima taip nesusikaupus žaisti. Tas puikiai pasimatė pirmam kėlinyje, kur varžovai darė ką norėjo, o mes tik stebėjom visa tai.

Per pertrauką pavyko kažkiek įtikinti chebrą, kad reikia koncentracijos ir pastangų. Nuo 2 kėlinio perėmėm iniciatyvą ir puolimo dėka laimėjom, nes gintis sunkiai noro atradom.

Norisi, kad sezono gale motyvacija būtų maksimali nuo pat pradžių, nežiūrint kaip susirinko varžovas ir kokios bėdos pas juos. Sėkmės Kariui ateityje.