Pirmadienį - abejingų nepalikęs karščiausias šio sezono A lygos vakaras

Pirmadienio vakarą įvyko net ketverios GEALAN-Sostinės A lygos akistatos, kuriose atkaklios kovos ir intrigų buvo iki soties, tad tiek jas gyvai stebėję žiūrovai, tiek rezultatus sekę sostinės krepšinio gerbėjai turėjo gauti maksimalią gerų emocijų dozę.

Daugiausia intrigos buvo šiame sezone (ne)nugalimų „Gerbiamųjų“ (7-1) ir pastaruoju metu puikią formą demonstruojančios „LKA-Karys“ (2-5) komandų akistatoje, kurioje nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis dvikovos sekundėmis.

Šių rungtynių foto galeriją rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Savo aikštėje žaidusi „Gerbiamųjų“ komada kone pirmą kartą sezone delegavo kone stipriausią savo sudėtį, kurioje buvo galima atrasti ir Edvino Jezukevičiaus pavardę.

Tuo tarpu kariai atvyko vos šešiese, neturėdami net kelių svarbių žaidėjų tad atrodė, jog šios dvikovos scenarijus gana aiškus.

Visgi, jau nuo pirmųjų susitikimo sekundžių pasijautė, jog svečių kovos dvasia tikrai sugriaus visas išankstines nustatas. Taip ir buvo.

Beveik visas rungtynes aikštėje vyko itin permaininga kova, o didžiąją laiko dalį priekyje buvo „LKA-Kario“ ekipa, kuri trečiajame kėlinuke net buvo įgijusi dviženklę persvarą (45:34).

Vis tik, dar tame pačiame ketvirtyje aikštės šeimininkai sugebėjo pakilti ant kojų ir jį baigti turėdami minimalų deficitą (48:49).

Lemiamame kėlinuke kariai vėl buvo perėmę iniciatyvą į savo rankas, o likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes dar pirmavo (57:56).

Tačiau tuomet „Gerbiamieji“ pakilo į lemiamą šturmą, susitikimą baigė spurtu 12:4 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė jau septintąją pergalę čempionate - 68:61.

Gerbiamieji
LKA-Karys
Edvinas Jezukevičius 14 PTS 18 Almantas Liepuonis
Edvinas Jezukevičius 8 REB 15 Raimondas Ambrulaitis
Dominykas Zupkauskas 7 AST 6 Almantas Liepuonis
Arturas Jasinskas , LKA-Karys

Tikrai geros, kokybiškos mūsų komandos rungtynės, su puikų kovingumą demonstravusiais ir trenerio sprendimus pildžiusiais kariais. 10 balų už kovingumą.

Šešiese ir dar be kelių kertinių žaidėjų laimėti prieš lygos lyderius - sunki užduotis. Bet lengvo taško neatidavėme, nes buvome nusiteikę kovoti. Laimėjome kovą dėl atkovotų kamuolių ir gynyboje iš principo tvarkėmės puikiai, išskyrus kelias klaidas rungtynių pabaigoje.

Tuo pat metu, tik šalia esančioje salėje vyko ne ką mažiau intriguojanti dviejų „Oaks“ klubui priklausančių komandų akistata, kurioje savo aikštėje žaidusi SK „Oaks-Tirola“ (3-4) egzaminavo „Nol Semkers-Oaks“ (3-5) jaunimą.

Svečiai rungtynes pradėjo pataikydami keturis tritaškius iš eilės ir pasųsdami oponentus į nokdauną (12:0).

Tačiau po Valdo Paukšto paiimtos minutinės pertraukėlės, aikštės šeimininkai kiek pakeitė gynybą, ėmė aštriau žaisti puolime ir kėlinuko pabaigoje paviko varžovus (15:15).

Antrajame kėlinuke toliau tęsėsi „katės ir pelės“ žaidimas, kuriame šiek tiek geriau sekėsi „Oaks-Tirola“ vyrams dvikovos pusiaukelę pasiekusiems su minimalia persvara (36:35).

Visgi, po ilgosios pertraukos rungtynių svarstyklės vėl pakrypo į svečių pusę. Metimą pajautę „Nol Semkers-Oaks“ snaiperiai pataikė keletą laisvų tritaškių, o gera gynyba leido „nolsemkeriams“ vėl įgyti apčiuopiamą pranašumą.

Per likusį rungtynų laiką dvikovos scenarijus jau nebesikeitė. Aikštės šeimininkai visą laiką bandė pavyti varžovus, tačiau smulkios klaidos gynyboje ar nepataikyti laisvi metimai neleido „Oaks-Tirola“ atstovams to padaryti.

Tad trapią persvarą turėję „nolsemkeriai“ pagrindinio laiko pabaigoje buvo stabdomi pražangomis, o realizavę baudų metimus - įgijo dviženklį pranašumą ir pirmajame šiame sezone „ąžuolų“ derbyje šventė sunkią pergalę rezultatu 87:77.