Pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse - dramatiška „VILNIUS TECH“ pergalė

Šventinį pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi SK „Ferimsta“ priėmė „VILNIUS TECH“ atstovus.

Nors kątik pirmąjį trofėjų iškovoję „Ferimstos“ vyrai patyrė eilinį, jau ketvirtą paeiliui, pralaimėjimą A lygos reguliariajame sezone, tačiau ši nesėkmė gerokai skyrėsi nuo kitų, nes jautėsi, jog „stogdengiai“ atėjo ne tik gerai praleisti laiką, bet ir pakovoti dėl pergalės.

Susitikimą žymiai geriau pradėjo studentų ekipa, kuri sužaidus 10 minučių parbloškė varžovus galingu puolimu ir greitai įgyta dviženkle persvara (30:18).

Vis tik, aikštės šeimininkai gana greitai pakilo ant kojų, sutvarkė savo gynybą ir jau dvikovos pusiaukelėje pavijo varžovus (45:45).

Po didžiosios pertraukos aikštėje jau vyko apylygė kova, o priekyje buvo tai viena, tai kita komanda.

Lemiamo ketvirčio pabaigoje atrodė, kad „VILNIUS TECH“ ekipai pavyko įgyti pergalingą pranašumą, kuomet studentai susikrovė 5 taškų persvarą (85:80). Visgi, kėlinuką „Ferimsta“ baigė atkapa 8:3 po kurios rezultatas tapo lygus (83:83), o komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomų penkių minučių metu „katės ir pelės“ žaidimas tęsėsi toliau. O viskas sprendėsi pačiose pagrindinio laiko pabaigoje.

Likus žaisti 5 sekudes, po Manto Vavilovo tritaškio studentai išsiveržė į priekį (93:91). Nieko nelaukus „Ferimsta“ paėmė minutinę pertraukėlę, tačiau po jos Vaido Bendiko tolimas metimas skriejo pro šalį, tad netrukus nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė dramatišką „VILNIUS TECH“ atstovų pergalę - 93:91.