Prieš Nemenčinės klubą neatsilaikė ir Vilniaus kolegija

Įpusėja "Montavit" čempionato A lygos varžybų reguliarusis sezonas - ketvirtadienį (11 29) sužaistos priešpaskutinės I-ojo rato rungtynės, kuriose triumfavo "Nemenčinės medienos" ekipa. Ji svečiuose 92:86 (18:13, 24:24, 22:26, 28:23) nugalėjo Vilniaus kolegijos krepšininkus.

Rezultatyviausio praėjusio sezono Regionų krepšinio lygos (RKL) žaidėjo Ričardo Naciaus vedamas Nemenčinės klubas jau antrajame kėlinyje atitrūko 14 taškų skirtumu, tačiau aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos prisivijo benutolstančius priešininkus. Susitikimo pusiaukelėje svečiai pirmavo 42:37.

Trečiajame kėlinuke "Nemenčinės medienos" pranašumas aptirpo iki minimumo (64:63), o paskutiniajame ketvirtyje Vilniaus kolegija komanda po ilgokos pertraukos išsiveržė į priekį. Prie sėkmingo šeimininkų spurto daugiausiai prisidėjo taikliarankis įžaidėjas Tomas Buckus bei puolėjas Tomas Balčiūnas.

Rungtynių pabaigoje kelis svarbius metimus pataikė R.Nacius bei Vilius Jovaiša ir Nemenčinės ekipa susikrovė 8 taškų pranašumą. Nors skirtumas paskutinę minutę buvo aptirpęs iki 4 taškų, svečiai pergalės iš rankų nepaleido.

"Neįtikėtina, kad po pirmojo rato varžybų savo sąskaitoje turime net penkias pergales. Sezono išvakarėse net negalėjome pagalvoti apie tokį puikų rezultatą, kuris praktiškai garantuoja vietą kitame etape", - po rungtynių pareiškė Nemenčinės klubo treneris Stasys Plytnykas.

Vilniaus kolegijos strategas Stanislovas Radziulis sakė, kad pritrūko komandos lyderių bei jėgų. "Šiandien negalėjo žaisti beveik visi kertiniai ekipos žaidėjai. Be to, tai buvo ketvirtosios rungtynės šią savaitę", - guodėsi treneris.

Vilniaus kolegija:T.Buckus - 32 (5/10 tritaškių), T.Balčiūnas - 28 (11 atk. kam.), J.Stelčiūnas - 8.

"Nemenčinės mediena": V.Pivovaras - 23 (8/9 dvitaškių), R.Nacius - 21, B.Jurevičius - 13 (13 atk. kam.).

Kiti ketvirtadienio (11 30) rungtynių rezultatai:

B lyga

A grupė

"Eurogama" - VSDK 57:75 (T.Verseckas ir M.Galeckas - po 12, R.Macevičius - 10/G.Matulis - 29 (17 atk. kam.), K.Semėnas - 13, E.Daukša - 11 (5 rez. perd.);

TEO - "VU Alumni" 54:79 (L.Adomaitis - 17 (10 atk. kam.), G.Bugaitis - 11, M.Kukenys - 9/R.Viščinis - 34, A.Palinavičius - 15, G.Bielskis - 10);

C lyga

B grupė

"ŠMKA VII-Electrolux" - "Kumštis" 109:75 (P.Leščinskas - 19, S.Lekys - 15 (11 rez. perd.), L.Kirklys - 14 (10 atk. kam.)/G.Mikaila - 36 (13 atk. kam.), P.Blonskis - 17 (21 atk. kam.), J.Ožeraitis - 9).