Spurtą rungtynių pabaigoje surengusi „Vilniaus kolegija“ šventė pirmą pergalę A lygoje

Po ketvirtadienį vakarą vykusios GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) akistatos tarp savo aikštėje žaidusių „Vilniaus kolegijos“ (1-5) studentų ir „Sanit“ (1-5) atstovų nebeliko pergalės elitinėje grupėje nepasiekusių ekipų.

Iki šiol vieninteliai „sausi“ buvę Gedimino Bražionio auklėtiniai egzaminavo vienu laipteliu aukščiau stovinčią ir šiemet tikrai konkurencingą sudėtį surinkusią „Sanit“ ekipą.

Dvikovos favorite buvo laikoma svečių komanda, kuri didžiąją rungtynių dalį pilnai pateisino savo statusą ir ilgą laiką buvo pirmaujančiosios vaidmenyje, o likus žaisti 57 sek. vis dar turėjo apčiuopiamą 9 taškų pranašumą (90:81).

Tačiau tuomet „Sanit“ vyrai tarsi patikėjo pergale ir nustojo žaisti. Tuo tarpu „Vilniaus kolegijos“ ekipa rungtynes baigė sunkiai suvokiama atkarpa 12:2 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė ilgai lauktą pergalę - 93:92.

Studentų ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi Karolis Bakanauskas, kuris ne tik pataikė svarbiausius metimus, bet ir dvikovą baigė surinkęs 19 taškų ir atlikęs net 10 rezultatyvių perdavimų.

Jam puikiai talkino beveik be klaidų atakavęs Mindaugas Gružys į savo sąskaitą įsirašęs 20 taškų ir Aras Jukna pridėjęs 18 taškų.

Tuo tarpu „Sanit“ komandoje išsiskyrė tik starto penketuko krepšininkai, o rezultatyviausiai žaidė Vytautas Saulis ir Justas Šukelis pelnę atitinkamai 19 ir 16 taškų.

Tai buvo jau penktoji „Sanit“ komandos nesėkmė 2023-2024 m. sezono A lygoje ir įdomu tai, kad visus pralaimėjimus Karolio Kuliūno auklėtiniai patyrė 1-4 taškų skirtumais.

Vilniaus kolegija
Sanit
Mindaugas Gružys 20 PTS 19 Vytautas Saulis
Mindaugas Gružys 6 REB 10 Tomas Butrimas
Karolis Bakanauskas 10 AST 4 Justas Šukelis
KOMENTARAI
Gediminas Bražionis, Vilniaus kolegija

Džiaugiuosi, kad Vilniaus kolegija „atsidarė“ A lygoje, norėčiau, kad įeitume į gerą žaidimą, psichologinį pasitikėjimą, norą konkuruoti, kad žaidėjai savimi ir komandos draugais tikėtų, kas yra labai svarbu. 

Per trylikos metų trenerio karjerą dar nesu turėjęs tokio come back'o, kur likus minutei turim -7 ir gebam gerai užpulti, susiginti ir laimėti rungtynes be pratęsimo. Labai džiaugiuosi tuo, bet suprantame ir tai, kad žaidimą tobulinti reikia, akcentuojame didelius fizinius kontaktus, komandinę gynybą, beveik 100 taškų praleisti ir prie greito krepšinio reikia sugebėti. 

Linkėjimai komandai, džiaugiamės rungtynėmis ir savo žaidėjais!

Karolis Kuliunas, „Sanit“

Be komentarų. Sėkmės visiems!