Studentai įsivažiuoja: „Vilniaus kolegija“ pasiekė antrą pergalę paeiliui

Pirmadienio vakarą buvo sužaistos vienerios GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose susigrūmė pastaruoju metu itin prastą formą demonstruojanti SK „Ferimsta“ (2-5) ir savo ruožtu pakilimą išgyvenanti „Vilniaus kolegijos“ (2-5) ekipa.

Praėjusiame ture Gedimino Bražionio treniruojami studentai dvikovą baigė įspūdingu spurtu 10:0, kuris padėjo ant menčių paguldyti „Sanit“ (1-5) atstovus, tačiau pirmadienį „Vilniaus kolegijos“ ekipos laukė sužeistas ir stipriai kraujuojantis žvėris, prieš savaitę triuškinamą nesėkmę patyrusi „Ferimstos“ komanda.

Nors akivaizdžia dvikovos favorite buvo laikoma savo aikštėje žaidusi „stogdengių“ ekipa, kuri pirmadienio vakarą surinko gana gausią sudėtį, tačiau savo sąlygas aikštės šeimininkai diktavo tik pirmajame kėlinuke, kurį laimėjo rezultatu 23:19.

Vis tik, vėliau svečiai atsitiesė ir supratę, kad varžovai šiandien yra įveikiami, ėmė alsuoti jiems į nugaras, o po puikiai sužaisto trečiojo kėlinuko galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas - 65:58.

Lemiamame ketvirtyje „Ferimsta“ priminė savo pačios šešėlį, tuo tarpu kraujo skonį pajutę „Vilniaus kolegijos“ atstovai demonstravo nepriekaištingą puolimą, sulig kiekviena minute didino savo persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pelnytą pergalę - 94:80.

Tai buvo jau antroji iš eilės G.Bražionio auklėtinių pergalė leidusi jiems pakilti į šeštąją turnyro rikiuotės vietą.

Tuo tarpu ketvirtą nesėkmę per pastarąsias penkerias rungtynes patyrusi „Ferimsta“ kol kas yra giliame apmąstymų ir savo žaidimo paieškos kelyje.

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė karjeros rungtynes A lygoje sužaidęs Aras Jukna, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 13 atšokusių kamuolių ir surinkęs 35 naudingumo balus. Visi šie rodikliai yra geriausi krepšininko pasiekimai stipriausioje miesto lygoje.