SUMMER A reguliariojo sezono finiše - dramatiška "Adomidos" pergalė

Trečiadienį (08.09) GEALAN-SKL organizuojamose SUMMER A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose dėl bilieto į finalą kovėsi "Adomidos" ir KK "Riešės-Sanga.lt" ekipos. Šioje dvikovoje sunkią pergalę šventė pirmoji ekipa, tačiau pagrindiniu vakaro akcentus tapo ne pati akistata, o kuriozas jos pradžioje.

Atvykusios į salę komandos pamatė, jog čia vyksta remonto darbai ir kad arena nelabai tinka rimtoms rungtynėms. Vis tik, salėje buvo darbininkai per 20 min. sugebėjo viską sutvarkyti taip, jog abi ekipos ryžosi pradėti rimtą kovą.

Kaip ir buvo galima tikėtis, susitikimas, kuriame sprendėsi bilieto į finalą likimas buvo emocingas ir itin atkaklus. Pirmaujanti ekipa šioje dvikovoje keitėsi net 23 (!) kartus, o dar 14 rezultatas buvo lygus. Tad tie, kurie gražų vakarą sėdėjo Ekinstos arenoje tikrai neturėjo likti nusivylę.

Tiek po pirmo, tiek po antro, tiek po trečio kėlinuko rezultatas buvo lygus, tad atrodė jog rungtynės tikrai nesibaigs sulig pagrindiniu jų laiku. Visgi, pratęsimo šįkart neprireikė.

Likus žaisti 16 sek. debiutui LKL besiruošiantis "Adomidos" įžaidėjas Tomas Galeckas pataikė dvi baudas ir išvedė savo komandą į priekį (104:103). O kitoje atakoje "Riešės-Sanga.lt" puolėjas Mantas Kadzevičius pametė kamuolį ir dar prasižengė prieš Mantą Šerkšną.

Nors "Adomidos" aukštaūgis prametė abi baudas, tačiau kitoje atakoje Deimanto Pavlovskio tritaškis skriejo pro šalį, tad "Riešė-Sanga.lt" vėl nepasinaudojo proga aplenkti varžovus.

Likus žaisti 2 sek. M.Kadzevičius vėl prasižengė prieš M.Šerkšną tik šįkart abi aukštaūgio baudos buvo taiklios (106:103).

Nieko nelaukdama "Riešė" nieko nelaukdama paėmė minutinę pertraukėlę, o po jos progą išplėšti pratęsimą patikėjo Kostui Jonuškai. Visgi jo desperatiškas tritaškis skriejo pro šalį, o netrukus pasigirdusi finalinė sirena paskelbė dramatišką "Adomidos" pergalę rezultatu 106:103.

Apmaudžią nesėkmę patyrusi "Riešė-Sanga.lt" ekipa gali pasiguosti nebent tuo, jog į finalą būtų patekusi tik tuo atveju, jeigu varžovus būtų įveikusi bent 12 taškų skirtumu. Kita vertus, tai buvo principinė akistata, tad pralaimėjimas bet kokiu atveju turėtų veržti gomurį.

"Adomida": M.Šerkšnas 29, T.Galeckas (17 rez.perd., 33 naud.balai) ir Tomas Zdanavičius (12 atk.kam., 9 kld.) po 24.

"Riešė-Sanga.lt": K.Jonuška (7 rez.perd.) 25, M.Kadzevičius (8 rez.perd.) 22.