Taurės repeticijoje - įtikinama „VILNIUS TECH“ pergalė

Jau kitą savaitę startuos Alekso Makulavičiaus taurės pusfinalio kovos, o vakar dvi jo dalyvės, GEALAN-Sostinės A lygos čempionate, turėjo puikią repeticiją prieš artėjančią tarpusavio dvikovą.

Savo aikštėje žaidusi „LKA-Karys“ (6-7) ekipa priėmė „VILNIUS TECH“ (9-4) studentus ir tikėjosi pratęsti trijų pergalių iš eilės seriją, juolab, kad Gintaro Šerkšno treniruojama ekipa praėjusią savaitę patyrė apmaudžią nesėkmę prieš turnyro lentelės vidutiniokus.

Vis tik, studentai puikiai žinojo, jog kariai visai neseniai dukart iš eilės gana lengvai sudorojo jų kolegas iš „Vilniaus universiteto“, tad į rungtynes atėjo tinkamai nusiteikę.

Dvikovos pradžioje kurį laiką vyko apylygė kova, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigoje „VILNIUS TECH“ atstovai atitrūko ir įgijo apčiuopiamą persvarą (19:13).

Tiesa, antrajame kėlinuke kariai pademonstravo visiškai kitokį žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje, o tai leido aikštės šeimininkams ne tik pavyti varžovus, bet ir dvikovos pusiaukelėje atsidūrti priekyje - 36:35.

Po didžiosios pertraukos ilgą laiką vyko apylygė kova, kurioje nė viena komanda nesugebėjo įgyti apčiuopiamesnės persvaros.

Lūžis rungtynėse įvyko trečiojo ketvirčio pabaigoje, kuomet likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes studentai turėjo trapią dviejų taškų persvarą (51:49), tačiau kėlinuką pabaigė galingu spurtu 7:0 po kurio atitrūko - 58:49.

Įgavę pasitikėjimo savo jėgomis lemiamame kėlinuke „VILNIUS TECH“ krepšininkai jau nebesidairė atgal, sulig kiekviena minute vis labiau didino savo persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę - 82:68.

Nors galingą priekinę liniją turinti studentų ekipa kiek netikėtai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (39-41), tačiau viską kompensavo kur kas geresnis pataikymo procentas.

Svečiai kur kas geriau metė tiek dvitaškius (16/34 dvti., 47% - 16/34 dvit., 36,3%), tiek tritaškius (11/32 trit., 34,3% - 8/30 trit., 26,6%), tiek baudų metimus (17/25 baud., 68% - 12/20 baud., 60%).

LKA-Karys
VILNIUS TECH
Deividas Rinkūnas 23 PTS 20 Ignas Bilinskas
Deividas Rinkūnas 9 REB 13 Ignas Bilinskas
Deividas Rinkūnas 4 AST 8 Mantas Vavilovas
KOMENTARAI
Karolis Bakanauskas, „LKA-Karys“

Rungtynės buvo neblogos. Gavosi savotiška generalinė repeticija prieš AMTT pusfinalį. Studentų komanda trečiame ketvirtyje rado mūsų achilo kulną ir smarkiai per ten baudė, pamokas pasistengsim išmokti.

Dėkojam varžovams už rungtynes ir iki pasimatymo po savaitės.

Gintaras Šerkšnas, „VILNIUS TECH“

Dvikovos pradžioje rrezultatas ilgą laiką buvo apylygis, tačiau vėliau mes juos išanalizavome ir supratome kur galime rizikuoti.

Plius pirmoje dvikovos dalyje buvo visokių nesąmonių, o tiksliau - nereikalingų baudų, nepataikytų metimų iš po krepšio, ką antroje susitikimo dalyje ištaisėme.

Be to, turėjome Igną Bilinską turėjome, kuris sužaidė labai geras rungtynes, taip pat kiti žaidėjai neblogai įsiliejo į komandą.

Prieš artėjančią taurės akistatą nuotaika gera, tačiau ant laurų užmigti ir nesiruošiam, nes per savaitę laiko daug kas gali nutikti: traumos, ligos, be to ir varžovai gali sužaisti žymiai geresnes rungtynes. Tad ruošiamės tikrai rimtai kovai.