Tikrąjį veidą parodžiusi „Taupa“ pasiekė saldų revanšą

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kurioje susitiko savo aikštėje žaidusi SK „Oaks-Tirola“ (8-2) ekipa ir „Taupos“ (4-6) atstovai.

Iki vakar vakaro dvikovos A lygoje „Taupa“ buvo patyrusi net 5 pralaimėjimus iš eilės, tuo tarpu „Oaks-Tirola“ iki tol buvo pralaimėjusi tik kartą. Visgi, žinant šio sezono A lygos aktualijas, visi suprato, kad tai - nieko nereiškia.

Jau dvikovos pradžioje lažybininkai griebėsi už galvų, nes svečiai sužaidė puikią atkarpą ir gana greitai įgijo dviženklę persvarą (23:10), kurią išlaikė iki pat pirmo kėlinuko pabaigos (32:23).

Antrajame ketvirtyje V.Paukšto auklėtiniai išsijudino, atgaivino savo puolimą, padirbėjo gynyboje ir dvikovos pusiaukelėje atkūrė intrigą (46:49), o po didžiosios pertraukos prasidėjo tikras krepšinio šou.

Abi komandos ilgą laiką žengė koja kojon, o nugalėtojas išsisprendė tik pačioje dvikovos pabaigoje.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes „Oaks-Tirola“ atsiliko vos dviem taškais (78:80), tačiau tuomet Tautvydas Pipiras pataikė dvitaškį su bauda, vėliau po „Oaks-Tirola“ klaidos jis įmetė dar vieną dvitaškį ir svečiai pabėgo (85:78).

Nors aikštės šeimininkai dar bandė gelbėtis, tačiau „Taupa“ išsaugojo trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė ilgai lauktą pergalę - 88:82.

Svečiai ne tik nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės A lygoje seriją, bet ir atsirevanšavo „Oaks-Tirola“ ekipai už nesėkmę pirmojo rato akistatoje, kuomet „ąžuolams“ buvo nusileista triuškinama persvara (62:80).

Nugalėtojų komandą į priekį vedė sezono rungtynes sužaidęs T.Pipiras, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 11 atšokusių kamuolių, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 34 naudingumo balus.