Užtikrintą pergalę iškovojusi „Ferimsta“ - per žingsnį nuo finalo ketverto

Antradienio vakarą buvo sužaistos vienerios GEALAN-Sostinės A lygos ketvirtfinalio ungtynės, kuriose susitiko antrą vietą reguliariajame sezone užėmusi „Vėl Tie Patys“ (2) ekipa ir septintą poziciją užėmusi SK „Ferimstos“ (7) ekipa.

Nors dažniausiai iš žemiausių vietų į atkrintamąsias žengiančios komandos nesukelia didesnės grėsmės oponentams, tačiau daugeliui iškart buvo aišku, jog šioje poroje favoritės statusą turi būtent „Ferimstos“ ekipa.

Svečiai puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinuke įgijo apčiuopiamą persvarą (24:15).

Tiesa VTP vyrai nenuleido rankų ir antrajame kėlinuke „prigavę“ kiek apsnūdusius varžovus sugebėjo ne tik atkurti intrigą, bet ir dvikovos pusiaukelėje atsidurti priekyje (41:40).

Visgi, po didžiosios pertraukos „Ferimstos“ kolektyvas vėl metė į kovą savo startinio penketuko narius, kurie padėjo svečiams įjungti aukštesnę pavarą puolime ir vėl atitrūkti į priekį.

Lemiamame kėlinuke VTP vyrai dar bandė priešintis, tačiau gausiai renkamos asmeninės pražangos ir dėl išnaudoto jų limito vis trumpėjantis atsarginių suolelis greitai išsklaidė bet kokias mintis apie pergalę.

Tuo tarpu gana gilią sudėtį turėję svečiai be didesnio vargo išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 96:85.

Verta pažymėti, kad visi „Ferimstos“ startinio penketuko nariai pelnė dviženklį taškų skaičių, o Ignas Juškevičius susitikimą baigė turėdamas įspūdingą 22 pelnytų taškų ir 20 atkovotų kamuolių statistiką.

Nors „Vėl Tie Patys“ žaidė savo aikštėje, tačiau šįkart jie pataikė vos 45,2% (19/42) dvitaškių ir 37,5% (12/32) tolimų metimų. Be to, aikštės šeimininkams labiausiai koją pakišo triuškinama persvara pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (30-46).