„Vilkams“ – „BarKodo“ prizas!

„Vilkams“ – „BarKodo“ prizas! 6311

GEALAN-Sostinės krepšinio lyga (SKL) kartu su bičiuliais „BarKodu“ vėl išrinko mėnesio komandą. 

Balandį norime apdovanoji komandą, nusipelniusią įvertinimo už viso sezono atsakingą darbą ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. 

Įspūdingai atrodantys „Vilkai“ jau pasiekė C lygos aštuntfinalį ir yra nusiteikę kilti aukščiau ir aukščiau. O SKL karmos taškų daugiausiai jie gavo už atsakingai, kūrybiškai ir ištikimai siunčiamus rungtynių komentarus viso sezono metu. 

Tikri pirmūnai esate, „Vilkai“!

Sveikiname, jums atitenka puikus „BarKodo“ prizas – 30 eurų vertės dovanų čekis baro sąskaitai. „BarKodas“ mielai lauks jūsų – belieka sutarti laiką su komandos draugais ir iškart keliauti į pasisėdėjimą.

Atėjus į barą jums tiesiog reikės parodyti, kad rungtyniaujate „Vilkų“ klube ir visa komandos kompanija galės pasilepinti prizu.

Na, o jeigu patingėsite suburti komandos draugus smagiam pasisėdėjimui, nuo to geriau bus tik kitoms ekipoms. Jei apdovanojimo neišnaudosite per mėnesį, kitą mėnesį kitai ekipai atiteks jau ne 30 eurų, o net 60 eurų vertės čekis baro sąskaitai. Jeigu tokia tendencija tęstųsi, suma vėl atitinkamai augtų.

Tačiau abejojame, kad jus reikės skatinti burtis prie stalo bei leisti laiką su bičiuliais – juk tą tikrai mielai darote ir dabar, ar ne?

Tie, kurie pirmojo prizo negavo, nenusiminkite, „BarKodas“ jūsų tikrai nepamirš. Visiems GEALAN-SKL žaidėjams mūsų draugai suteiks 10 proc. nuolaidą baro sąskaitai!

Jei dar nesate viešėję „BarKode“, jis yra įsikūręs Antakalnio g. 17!

 


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti